Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 és e feletti mamik, mennyi...

37 és e feletti mamik, mennyi lett a Down kockázati arány 12. heti kombinált teszten?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mert én amnio-t csináltattam, 37 éves vagyok.

Az AFP-m jó lett, 1,05 azt hiszem, illetve a nyaki redő is ok. volt.

Jövő hétre várom az eredményt, én inkább ezt csináltattam, nem kockázat becsléseket.

Neked mennyi lett?

2012. ápr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én 39 éves vagyok,és csatlakozom az első válaszolóhoz azzal a különbséggel,hogy én CVS-t csináltattam(ezt is úgy végzik,mint az amniot,csak jóval korábban,a 11. héttől).A kockázatbecslés nekem se ér "semmit".A tarkóredő tökéletes volt,orrcsont ábrázolódott,AFP-re 2 hét múlva megyek.
2012. ápr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok.Nekem már meg is jött az eredményem,minden rendben.14hkm
2012. ápr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok, Gratulálok neked!

Tudni a nemét?


Nekem is van már két egészséges gyerekem, de nem bízom a vérvételekben, tutira szeretnék menni.

Nekem jövő hét csütörtökön kell érdeklődnöm.

2012. ápr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én 36 vagyok, idén leszek 37. A down 1:2700 lett, negatív. Azt mondták az Istenhegyi úton, hogy ez alacsony kockázat. Azt javasolták, hogy a 16. héten menjek még egy vérvételre, négyes tesztre. El is megyek. Viszont a magzatvízből vétel kockázatos. Azt nem merem bevállalni. Esetleg integrált tesztet csináltatok még. Nagyon paramami vagyok, és nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen.
2012. ápr. 6. 20:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Igaz én 35 évesen szültem, de 1:170- hez lett a kombinált tesztem. CVS-n voltam, szerencsére egészséges kislányom született!
2012. ápr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A 2.és 3 vagyok.Köszi,kedves első,igen tudjuk,pici lány(2 fiú után).Kérdezőnek:én is az Istenhegyin voltam,a Hajdu doktornőnél.
2012. ápr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, gratula a kiscsajhoz, nekem a 10 éves fiam, és a 2 és fél éves lányom után, most úgy néz ki megint pici lány jön :)
2012. ápr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jövő héten megyek integrál tesztre is az Istenhegyi útra. Mindenkinek jó egészséget, boldog babavárást kívánok!
2012. ápr. 7. 11:12
 10/11 anonim ***** válasza:
8. válaszolónak.Neked is gratulálok,és a kérdezőnek is minden jót!
2012. ápr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!