Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy idösebb vagyok?

Lehetséges hogy idösebb vagyok?

Figyelt kérdés
sziasztok..holnap töltöm az 5 hetet ha az utolso menzit számolom..és a doki a héten már látta uh-n csak azt mondta hogy pici..ez hogy lehet?4 hetes terhességet látni?mert ugye abbol csak 2 hetes a baba...azért 4 mert menzitöl számoljuk,.nem lehet hogy idösebb:?az utso menzim 2 napig tartott 5 helyett..már én sem értem..mert sokan azt mondják hogy ilyenkor még nem látszik..
2008. ápr. 16. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:

A terhességet akár már 2-3 hetesen is felfedezi egy ügyes doki, de akkor még csak megvastagodott méhnyálkahártya van és petezsák. A "baba" csak 4-5 hét körül látszik, a szive pedig 7-8 hetesen kezd verni.

A terhességet, ha 28 napos ciklusod volt, az utolsó mensitől számolhatod. De ha az utolsó annyira kevés volt, és gyenge is, lehet előbb fogant.

A következő uh majd biztos pontosabb lesz, úgyis az alapján számolják végig a terhességet.

Nem izgulj.-)

2008. ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az előttem szólóval mert a babák szive már akár az 5-6 héttől elkezdhet pulzálni. Nekem a 4.-ik héten "hasi" uh-val látta a doki a babát és rá 2 hétre volt szívverése. Ja és a 15 héten már éreztem a mozgást is!

Hugom most 12 hetes terhes és már látták hogy fia lesz.

www.kismama.hu/termekenysegkalkulator vagy www.naptarak.hu

Üdv: 27 hetes kismami

2008. ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia.nekem negyedik héten láttuk a babót, 10nap múlva már kalapált a pici szíve :D

látszik az!

boldog babavárást

2008. ápr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!