Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha éhezek ártok a babámnak?

Ha éhezek ártok a babámnak?

Figyelt kérdés

Próbálom magam rászoktatni, hogy 19 után ne egyek, védőnő utasítására, mert egy hónap alatt híztam 4 kg-ot, most vagyok 17 hetes.

Nagyon nehezen viselem és szó szerint éhezem, mit tegyek

:(???


2008. ápr. 15. 21:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, igazán hasznosak, nektek is jó babavárást:)
2008. ápr. 16. 17:39
 12/12 bendzso ***** válasza:
ne törődj a védőnő okos tanácsaival, szemétség ilyet írni? engem a védőnőim az őrületbe kergettek! a baba úgyis elvesz minden fontos tápanyagot, amire szüksége van, tehát, ha koplalsz, akkor a babával annyira nem tolsz ki, hanme csakis saját magaddal. legyengülsz és hosszú távon árthatsz a babának. namármost, ha kiindulunk abból, h a baba alapból beszerez minden szükségeset, tehát neki jó dolga van, te meg kinyírod magadat, az éhezéssel tönkre teszed saját közérzetedet, akkor elrontod a terhességedet - lelkileg! a világon a legcsodálatosabb dolgon mész keresztül! amíg az orvosod nem int odafigyelésre, addig egyél annyit amennyit jól esik a kilókkal meg ráérsz majd a szoptatás után foglalkozni, sőt fogyókúrázhatsz egész életedben. ha az orvos elküld vérvételre, mert szerinte gyanús a hízás, akkor gondolkozz, de elsősorban a szakorvosodra hagyatkozz, mégiscsak ő vizsgál meg, ő küld vérvételekre, ilyen olyan vizsgálatokra. a védőnők pedig hajlamoska túlkalibrálni saját maguk jelentőségét! szóval élvezd a babádat, egyél egészségesen, a kilók meg úgyis össze-vissza különböző ütemben szaporodnak. lehet, h most egy hónapig meg egy dekát sem hízol!
2008. ápr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!