Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus elején mennénk...

Augusztus elején mennénk Ausztriába egy hétvégére, akkor leszek kb 31-33 hetes terhes. Nem gáz elmenni? Kb 4-5 órás út.

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is elmentem ilyentájt hasonló hosszú útra, elterveztem, hogy megállunk fél óránként, de nem kellett, csak egyszer. Az orvosok javasolják a félórás megállást, de szerintem ahogy te érzed, és muszáj :), mert pisilni kell például.
2009. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól vagy, akkor nem gáz. Én 35 hetesen utaztam, igaz csak 3 órás út volt, de semmi bajom nem történt, még csak el se fáradtam túlságosan.
2009. jún. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én 28 hetesen megyek 1600 km-es útra , ami 20-22 óra kocsival. Szerintem ezt neked kell eldönteni, mi nem tudhatjuk hogy viseled a terhességet, hogy bírod...

4-5 órás utakra én hetente megyek.

2009. jún. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Utazás előtt kérd ki a dokid véleményét. Megvizsgálja a méhszáj állapotát (nyitott vagy sem), és megmondja, hogy javasolja-e vagy sem az utat.


Üdv!

2009. jún. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!