Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Mi lehet ez? 12napja...

SOS! Mi lehet ez? 12napja késik eddigi tesztek negatívak.

Figyelt kérdés
Ma arra ébredtem hogy szúrkal a hasam.Késbb mar olyan görcsös szúrkalas volt hogy alig bírtam kiegyenesedni.Most aranylag jól vagyok nem faj csak olyan fura mint ha meg akarna jönni.Ma csinaltam tesztet és amikor megnéztem negatív volt de ra 1-1,5 óra múlva halvanyan ott volt a 2.csík.Az ovum a 15.napon lehetett mert orvos vizsgalt.Attól tartok hogy nem e méhenkívüli terhesség?De akkor nem szűnne meg a görcs gondolom.Vagy igen?Mivel eddigi tesztejeim negatívak voltak elkezdtem tornazni de elég jól belevagtam a közepébe még izomlazam is van.Lehet még is terhes vagyok csak a tesztek nemjelezték?Volt mar így valaki?
2012. ápr. 2. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem voltam így, de a tesztednek méhen kívüli esetén is pozitívnak kellene lenni.

Én visszamennék gyorsan a dokihoz, ő okosabb lesz.

2012. ápr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Méhen kívüli terhességnél is temelődik hcg, tehát a tsztnek ki kellene mutania, persze nem biztos, hogy olyan korán, mint a normál terhességet. A fájdalom erős, majd gyengülhet és újra erősödhet. Szerintem mindenképp menj el a dokidhoz, hüvelyi ultrahanggal gyorsan megmondja mi a helyzet. Lehet ez akár egy normál terhesség vetélése is.
2012. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem még lehet terhesség a dologban! (Nekem a ciklus 40. napján lett pozitív a tesz!)

Keresd fel a nőgyógyászodat, mihamarabb! Csinálnak egy UH-ot és kiderül, mi is van a háttérben! Addig szerintem ne tornázz!

Sok sikert!

2012. ápr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És az mitöl lehet hogy a teszt elvégzése utan kb.1óraval lett egy nagyon halvany csík a teszten.Még a parom is latta.Szóval a méhenkívüli görcsölés erösödhet azutan gyengülhet majd ismét erösödhet és így tovabb és így tovabb....
2012. ápr. 2. 15:00
 5/10 anonim ***** válasza:
A tezst sokkal később lehet álpozitív is, de az is lehet, hogy nem elég érzékeny, hogy kimutassa a már meglévő terhességet. Bár a fent említett eltelt idő alapján már kéne... Persze minden ember másképp működik. Egy biztos pont van: az orvos.
2012. ápr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az időn túli csík nem számít.
2012. ápr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3/6-os vagyok! A teszteken általában fel van tüntetve, hogy mennyi a reakció idő (pl 3 perc elteltével olvassa le az eredményt). 10 percen túl általában már nem leolvasható, 1 óra után meg abszolút nem értékelhető! Ha pozitív, annak 1-2 percen belül meg kell jelennie, mármint a két csíknak! Lehet, hogy még nincs elegendő hCG a szervezetedben! A méhen kívüli terhességről (szerencsére) nem tudok nyilatkozni! De remélem, hogy nálad sem erről van szó! A beágyazódás is járhat kisebb görcsökkel! Ha újra jelentkezne, pihenj le és vegyél be MagneB6-ot!
2012. ápr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a beágyazódáskor is nagyon görcsölt a hasam,és már akkor biztos voltam a dologban,mert mi rá startoltunk,és én minden jelre és változásra figyeltem:)Sok sikert nektek is:)Ja és holnap reggel korán csinálj még egyet,és ha semmi irány a dokihoz!
2012. ápr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én bemennék a Barossba, ha pesti vagy, hogy nézzenek meg, miért szúr a hasam.

Vagyis én bementem még a terhesség elején, mert mert szerintem a szúrás nem jelent túl jót.

2012. ápr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nemsokára elmegyek a nődokihoz maszekba....igaz nincs UH-ja de lehet úgy is előrébb leszek mint így hogy itthon idegeskedek...
2012. ápr. 2. 16:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!