Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utolsó menzeszem 3.15-én...

F.Anita kérdése:

Az utolsó menzeszem 3.15-én volt.3.26-30-a között intenzíven dolgoztunk a babaprojekten. Mennyi az esélye annak, hogy terhes vagyok? Mikor érdemes vennem terhességi tesztet? F. A.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

szia.

hát ez majd kiderül, várd meg míg elmarad a menszid, sok nő előtte már érez tüneteket, de érdemes megvárni míg nem jön meg utána reggeli első vizeletből 10 érzékenységű teszttel próbálkozz , és ha már halvány pozitív mehet a drukk :)

sok anyukának van beágyazódásos vérzése is pár csepp,de ez sem kötelező,.. nemvárt előtti napokban érezhetsz esetleg émelygést,mellfeszülést, bő folyást, ilyesmit, de ez sem mérvadó

reméljük útban a baba :)

2012. ápr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes tesztelni, mikor a következő ciklusod kezdődne, plusz pár nap, ha nem szokott késni és pontos. Egy érzékenyebb teszt akkor elég nagy valószínűséggel kimutatja. Nekem már előtte is volt jele, a megnövekedett mell. De szerintem mindenképp érdemes megvárni a következő ciklus elejét, felesleges költeni addig tesztre.
2012. ápr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!