Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes orvoshoz menni?...

Mikor érdemes orvoshoz menni? Tegnap pozitív lett a tesztem!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Február 26án volt az előző mensim első napja, 29-30 naposak a ciklusaim! Tegnap reggel pozitív lett a teszt, szépen látszik! Fájdogál a hasam, derekam, cicim! Egyéb tünet nincs! Mikor érdemes nőgyógyászhoz menni? Kalkulátorok szerint 4hetes 4napos terhes lehetek! :D Olyan boldog vagyok, 8hónapja várjuk ezt a pillanatot :) Remélem minden rendben lesz! Köszi a tapasztalt válaszokat!

2012. márc. 30. 16:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Hétfőn szerintem indulhatsz is :-)
2012. márc. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%

Ja és gratulálok! :-)


31 hkm

2012. márc. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szerinted érdemes magánhoz menni vagy sztk?
2012. márc. 30. 16:23
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Gratulálok :) De szerintem várd meg a betöltött hatodik hetet a dokival, mert akkor már esetleg szívhangot is hallhatsz, és a doki is többet tud már mondani! Meg addigra már látszik az ultrahangon is.


Ha megteheted, és szeretnél fogadott dokinál szülni, akkor érdemes keresni egy megbízható magándokit. Ha keresgélsz, és nincs még dokid, akkor érdemes az alapján keresni, hogy hol szeretnél majd később szülni. Ha pl. az Uzsokiban, akkor olyan dokit kellene találnod, aki egyébként ott dolgozik, de van magánrendelése.


Boldog Babavárást :)))


36 hkm

2012. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

Én nem járok magánrendelésre, nem látom értelmét...

Mikor megtudtam, hogy baba lesz, elmentem a kórházhoz rendelési időben, utána onnan elküldtek a védőnőhöz, akivel havonta találkozok, súlyt-vérnyomást mér, szívhangot hallgatunk, és ez így nekem eddig teljesen megfelel :) Ő adja nekem a beutalót a vizsgálatokra, ultrahangra, hozzá is érkezik meg. Minden hónapban kijön a községbe egy nőgyógyász, ő szokott megvizsgálni, ő adja a pecséteket is, amivel igényelhetem az egyszeri anyasági támogatást. Nekem így eddig minden rendben, és annál szülök majd, aki épp ügyeletes lesz, nem bonyolítom túl, ugyanúgy megszületik az a picur, nem hiszem, hogy kevésbé foglalkoznának így vele(m) :-)


31 hkm

2012. márc. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem kérdezz utána, milyenek az ottani sztk-s orvosok. Ha jóknak mondják, akkor felesleges magánhoz menni. Egyébként szerintem a 6. héttől érdemesebb menni, mert akkor már hallható a szívhang.
2012. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Székesfehérváron lakom, dícsérik az sztk-s orvosokat, akkor lehet ennél maradok inkább! Lesz helye annak a pénznek amit az ember magánnál hagy! Sztk-ban is adnak képet uhról? Ha jól számolom érdemes az április 9-ei héten menni!
2012. márc. 30. 16:49
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

Én 6 hetes voltam mikor elmentem dokihoz, de még nem volt szívhangja,ezért 2 hét múlva megint kellett mennem. Van magán dokim, ahol én lakom sztk-ról csak negatív híreim vannak. De igazad van, akad jobb helye annak a pénznek. Sok egészséget és gratulálok!

16 hetes km

2012. márc. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%

Hát azt mindenképp meg kell kérdezni, én mondjuk nem kértem, 4D Ultrahangon viszont kaptam videófelvételt és nyomtatott képeket is, nekem ez bőven elég, ha kibújik meg annyi képet készítek, amennyit én akarok :-)


Biztos mindenhol másképp van az 1. vizsgálat, amint írtam én egyből mentem dokihoz, aki megvizsgált és megerősítette a tényt, miszerint tényleg babuci, és utána mentem el a védőnőhöz, aki beutalót adott az 1. (hüvelyi) ultrahangra, ami az 5-6. héten volt, és akkor hallottam a szívhangját. Nem tudom hogy megy ez Székesfehérváron, én Siófoki vagyok, csak az itteni tapasztalatokat tudom átadni :-)


31 hkm

2012. márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%

"Hát azt mindenképp meg kell kérdezni, én mondjuk nem kértem"


Ez kicsit félreérthető, nem kértem külön, de nem is kérdezték, hogy kell-e, természetesen kellett volna ha felajánlják, de mivel tudtam, hogy biztosan menni fogok 4D-re így nem erőltettem :-)

2012. márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!