Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes orvoshoz menni?...

Mikor érdemes orvoshoz menni? Tegnap pozitív lett a tesztem!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Február 26án volt az előző mensim első napja, 29-30 naposak a ciklusaim! Tegnap reggel pozitív lett a teszt, szépen látszik! Fájdogál a hasam, derekam, cicim! Egyéb tünet nincs! Mikor érdemes nőgyógyászhoz menni? Kalkulátorok szerint 4hetes 4napos terhes lehetek! :D Olyan boldog vagyok, 8hónapja várjuk ezt a pillanatot :) Remélem minden rendben lesz! Köszi a tapasztalt válaszokat!

2012. márc. 30. 16:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az ÁEK-ben például van amikor adnak, van amikor nem. Attól függ milyen kedve van az orvosnak, vagy van-e papír a gépben. :)
2012. márc. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok!
2012. márc. 30. 17:07
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem febr 28-án volt meg utoljára, és betöltött 7. hét után megyek dokihoz. Előző babámmal 6 hetesen mentem, semmit nem láttak és csak idegeskedtem 2 hétig.
2012. márc. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én 5,5 hetesen voltam először. Szívhang még nem volt, de látszott hogy jó helyen van. 2 hét múlva mentem vissza, akkor már volt szívhang. Boldog babavárást! 21 hós kislány anyukája
2012. márc. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
49%

Kekünk is 8 hónap után jött össze ebben a hónapban.


Én majd csak jövő héten megyek dokihoz, akkor leszek 6tehes 2 napos.

Előbb felesleges, mert csak idegeskedés a vége, hogy lesz-e szívhang vagy sem, még így sem 100%, hogy találnak valamit 6 hetesen.


Képet ha adnak is általában fizetni kell érte, de én pl. azt tervezem, hogy a mobilommal lefotózom a monitort ha megengedik.

Az legalább ingyen van és nagy felbontásban otthon sokkal jobban lehet majd látni, mint egy picike fotón.

2012. márc. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hetesen nem látta 2 doki, kiröhögtek miután jól összenyomkodtak, úgy hogy kicsit bekékült a hasam. Rá két napra a sürgősségin látta egy harmadik doki. Sajnos csak a 22 hétig húztuk ki vele. Most ujra babát várok és csak azért mentem el egy másik magándokihoz, mert barnáztam a 6 héten.

SZERINTEM ELÉG A 8 HÉTEN MENNED, MERT AKKOR MÁR TUTI LÁTJÁK, ÉS ONNANTÓL KEZDŐDNEK MAJD CSAK A VIZSGÁLATOK IGAZÁN. SOK SIKERT ÉS EGÉSZSÉGES BABÁT KÍVÁNUNK NEKTEK!

(26 hetes kismama)

2012. márc. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, gratulálok nektek! Még vacilálok, hogy magán vagy sztk! De mindenképpen majd csak az április 16-i héten megyek!
2012. márc. 31. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!