Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vagyok és 7kg pussz...

23 hetes vagyok és 7kg pussz van rajtam. Ez nem sok?

Figyelt kérdés
Kicsit aggodom,mert ugy tudom,hogy még csak ezután jön a java.Terhességem elött is viszeresek voltak a lábaim és attol tartok a tulzott sulyfelesleg miatt rosszabb lessz.Naponta többször eszek keveset,nem zabálok.Mit tehetek?Köszönöm a válaszokat.
2008. ápr. 15. 13:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ja és 64kg-ról indultam.
2008. ápr. 15. 13:55
 2/15 anonim ***** válasza:

Mindenki más alkat, ha te ilyen vagy, sokat nem tehetsz.

A 15 kg az elfogadott átlag.

A viszerekre vigyázz, nagyon veszélyes lehet!

Egyél többször keveset, ezt jól csinálod, kerüld a cukrot, szénhidrátot, egyél sok gyümit, joghurtot, tejterméket, zöldséget,amennyit lehet mozogj, tornázz.

2008. ápr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Szia, szerintem nem sok! Kb. én is ennyit híztam ennyi idosen. Pihenj sokat felpolcolt lábakkal a viszereid miatt, ha tudsz járj terhestornára. Én jelenleg a 31. hétben vagyok és eddig 11 kg híztam. Ja a súlyom a terhesség elott 56 kg volt a magasságom pedig 153 cm. Gyakran mondogatják, hogy milyen pici a pocakom. Szerintem meg épp megfelelo. Ne aggódj, nem vagyunk egyformák ezért a terhesség alatt sem egyformán hízunk. Az átlag 12-15 kg szed fel.
2008. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia! Attól függ, hogy kitől kérdezed. :) Ha az én orvosomtól kérdeznéd, már diétára is fogna. én is 64el kezdtem. vagyis, 63,3al... :))) fontos. :)

most vagyok ill 2 nap és 31 hees leszek. most tartok 10-11 kilo plussznál. És diétára fogtak.

Én azt mondom, nem vészes, de az biztos, hogy egy csekély kis diéta is sokat segíthet. 2-3 hete diétázom, de van hogy közbecsúszik egy két nap amikor család ebédek és vacsik vannak. Nos azóta csak 1 kilo jött fel. Tehát mondjuk ugyanígy álltam mint te. ill picit rosszabbul. Szóvalha odafigyelsz tartható, vagy csak a baba miatt növeled a súlyt. Nálam már az is sokat segített, hogy a kenyeret kiiktattam. Helyette, abonett kenyeret eszek ez teljes kiörlésű, és nekem bejön. Két szelet egy evésre, rá párizsi, sajt, hozzá 1 bögre tej, és egy alma. Totál jól lakok vele. Próbáld ki.

Ha van a közeledben LIDL üzlet ott van ilyen abonetthez hasonló kenyér nem az a neve. 12 szelet van benne és 109 Ft.

Remélem segítettem. Jó babavárást.

2008. ápr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia, Én 2 hét alatt szedtem most fel még +2kg-t tehát most tartok 8 kg-nál.Azzal nyugtatom magam, hogy mivel a baba 3 héttel fejlettebb a koránál ezért nem sok.Reméelm , hogy 17-nél majd azért megállok mert alapból volt rajtam 7 jg felesleg.172cm/67 kg-val indultam.Hát ez van.A lényeg, hogy a pici szépen fejlődik, te is ezt tartsd szem előtt.

23 hetes kismami

2008. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
szia!én is így voltam.A terhesség végére +17 kiló jött fel.Ez szerintem természetes
2008. ápr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25.hetet tiposom, és 57kg-ról kezdtem,most vagyok 66kg, igaz h hozzá 173cm magas...ami jól esik mindent megeszek,pont az előbb sütöttem meggyes sütit, azt kostolgatom,de lassan a felét elpusztitom..
2008. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

szia. nem tudom, hpogy vagytok vele, de mindannyian hazudtok magatoknak!!!!!

Igaz én 73kg-ról kezdtem(ami nem volt kevés) de most 32 hetesen tartok 78kg-nál! és azért csak 5 kg ez!


eZ NEM SOK, DE NEKEM OLYAN POCIM VAN, HOGY ALIG FÉREK TŐLE 106 CM!

NEM TUDOM, HOGY TUDTOK ILYEN SOK SÚLYFELESLEGGEL LENNI! ÉN EZT AZ 5 KG-OT IS ALIG BÍROM!

AZT JAVASLOM FIGYELJETEK ODA!

2008. ápr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hááát, abban egyetértek, hogy figyelni kell, de nemcsak terhesen... 73 kg pocaklakó nélkül nem kevés. Te odafigyeltél a mindennapokban? Csak hogy ne hazudjunk magunknak, mert másokba nézni nagyon könnyű!

Boldog babavárást mindenkinek!

2008. ápr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Csajok nagyon köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok:-)

Mindenkinek boldog babvárást!

2008. ápr. 15. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!