Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes terhes vagyok normáli...

28 hetes terhes vagyok normális hogy csak 2 uh voltam edig?

Figyelt kérdés
Ma voltam tanácsadáson és a védönö vérvétel beutalot adot pedig most voltam cukor terhelésen ez lesz a 3-dik vérvételem ez normális ?
2008. ápr. 15. 13:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Sterintem kevés az a 2 uh, én most leszek 10 hetes, eddig 2 uh volt nekem (na jó, az egyik rendkívüli volt), és 7-én lesz a 3. (a 12. heti)
2008. ápr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
En nem tudom mi a normalis csak azt, hogy en hanyszor voltam....minden honapban egyszer.....semmi problemam nem volt, ennyiszer hivtak vissza...jovo heten megyek 5-ere, 28 hetes terhesen.
2008. ápr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ha nem magándokihoz jársz, 3kötelező nagy u.h. van a 12.heti, a 18.heti/18-20hét között/és a 29-33hét közötti.aztán úgy tudom 36.héttől hetente nst.

én magánorvoshoz járok, havonta u.h. -ot csinál, de ezekre a kötelezőkre a kórházba kell mennem.

25hetes vagyok

boldog babavárást

2008. ápr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Átalában van az első viszgálatkor, a 12, 18, 26, 32 és 36 hetes uh. Labor van 7, 16, 26 és 36 hetesen.

De minden kórház másképp csinálja.

2008. ápr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Ugy tudom,hogy egész terhesség alatt össz.4szer csinálnak uh a korházban,abban az esetben ha nincs fogadott orvosod.Ha van nyilván többször mivel általában havonta rendel vissza a doki.12.,18-20,28-30 és 38hetesen csinálnak uh amire ajánlott elmenni.23hetes vagyok a korházban már voltam 2 uh-on és legközelebb 29hetesen kell mennem,ezon kivül 4szer nézett meg uh a fogadott dokim.Ne aggodj szerntem hamarosan menned kell megint,kérdezz rá védőnődre.A vérvételek száma teljesen normális.Smmi ok aggodalomra.Boldog babavárást!
2008. ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Van fogadot orvosom most fogok vele találkozni másodszora. Nekem ez furcsa hogy a védönö nem is követeli az uh töllem.
2008. ápr. 15. 13:46
 7/12 anonim ***** válasza:

most találkozól vele másodszorra?és mikor voltál ezelött?

gondolom nem rég fogadtad meg.magándokik általában havi egyszer szeretnek látni.és akkor u.h. is van.

2008. ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen ma megyek hozzá utojára február 28-án voltam nála ö csinálta a genetikai uh
2008. ápr. 15. 14:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is minden hónapban megyek magándokihoz,megvizsgál,(méhszájat), és csinál UH-ot minden egyes hónapban.Mi most vagyunk 6 hónaposak,így a hatodikra megyek majd.Fura mert ha van orvosod,elvileg jobban kellene veled foglakoznia,vagy csak lehet tényleg nemrég fogadtad.
2008. ápr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%

Szia! Ne aggódj, ez teljesen rendben van. Ne ihdd, hogy a sok uh jót tesz a bébinek.

1 terhesség alatt teljesen elég a 4 nagy uh. Ezek: 12. hét körül, 18. hét körül, 30. hét körül, és a 36. hét környékén. +/- 2 hét engedélyezett. Ebből már mindent lehet tudni, amit az orvostudomány ismer.

Persze, előfordul, hogy a doki csinál kis uh-ot, ez ilyen bepillantás, mint amikot meállapítja a terhességet. Megnézi a szívdobogást, leméri e fejet. Erre elég néhány perc és nem számít rendes uh-nak. Ebből lehet több egyeseknek, akik gyakran járnak ellenőrzésre, vagy valami gond van.

Úgyhogy felesleges aggódnod, tudja mit csinál a dokid, a lényeg, hogy a 4 uh meglegyen a végéig.

Vedd figyelembe pl.: hogy az Egészségügyi Világszervezet elutasítja ezt a vizsgálatot, mint rutineljárást. Mert: a hatékonysága nem bizonyított. Az eredmények alsó-felső határát állandóan változtatják, ahogy pozítivabb, tehát az eredményessége emiatt vitatott. Ezenkívül a tapasztalatok szerint magas a hibaarány.

Minden jót!

2008. ápr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!