Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok, és sokszor...

36 hetes vagyok, és sokszor arra ébredek, hogy a hátamon alszok, és még kényelmes is. Ártok e ezzel a bébinek?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 15. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Ha neki nem lenne jó , hidd el kalimpálna. Én nem tudok háton megmaradni, pedi néha kényelmes lenne, de mindjárt feszül a hasam és érzem, hogy nem jó , el kell fordulnom. Ha nem lenne jó, nem tudnál úgy maradni.
2008. ápr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogyha kényelmes neked akkor nincsen semmi gond.

Azért nem ajánlják,mer a nagy súly nyomja a főeret és rosszabb lesz a vérkeringése mind a mamának mind a babának is. Egyébként hogyha gond lesz érezni fogod majd pl.a szédülésről.

2008. ápr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

N em ártasz szerintem. Én szinte mindig háton aludtam és a jobb oldalamon, mert a bébi bal oldalra nem hagyott fordulni. 2 perc után úgy begörcsöltem, hogy alig bírtam visszafordulni. Januárban szültem, természetesen gyönyörű egészséges babát. Szépen fejlődik.

Boldog babavárást.

2008. ápr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én erre rákérdeztem a védőnőnél, és azt mondta, hogy a babának nem ártasz, csak magadnak, mivel a méhnek és a babának együtt akkora súlya van, hogy elnyomhatják a hasi ereket és így rossz lesz a vérkeringés az alsó végtagokban.
2008. ápr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen én is úgy tudom,ahogy az előttem válaszoló írta.

De ébredek néha háton,és nekem is kényelmes úgy feküdni,persze,ha van a hátam mögött párna csak akkor.


Boldog babavárást.

2008. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!