Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltam dokinál, mind a kettő...

Voltam dokinál, mind a kettő másik volt. Azzal az indokkal mentem hogy nem jött meg már kb 2hónapja, nézzék meg nem-e vagyok terhes mert a terhességi tesztek azt mutatják hogy nem akkor miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
Megnézte mind a két orvos és azt monták 100%hogy nem vagyok terhes.Az egyik vizs gálat hétfőn volt a másik pénteken.De a második orvos adott beutalót terhességi teszt vizsgálatára.Hétfőn el is mentem ahol kiderült hogy terhes vagyok.Majd elküldtek ultrahangra ahol megállapították hogy kb 5 hetes lehetek.Legközelebb majd Július végén kell mennem,de én addig nem bírom ki,félek nehogy valami baj legyen mert egyáltalán nem érzem hogy terhes lennék,semmi jele,pedig az ultrahangon megmonták hogy 8mm-es a baba.13évig szedtem fogamzásgátló tablettát most 26 éves vagyok,most hagytam Januárba abba a tablettát mert babaát szeretnénk,örülök is neki ,de nem hagy nyugodni a gondolat hogy-hogy lehet hogy egyik orvos sem észlelte a terhességet???Mitől lehet ez???Normális dolog ez??Most vagyok először terhes és nem tudom mi lehet az oka.Ha visszamegyek a kórházhoz és azt mondom hogy vizsgáljanak meg-meg csináljanak ultrahangot,mert fáj néha a pocim,pedig nem fáj nem ártok ezzel a babának???Nem bírom már ki tudnom kell minden renben van-e??Nem lessz baja a babának ha megvizsgál a doki,vagy ő meg is tudja mondani rendben van-e minden??Mert félek hogy nem fejlődik a hasamban a baba .Ijen lehetséges hogy történt valami de én nem vettem észre azért nem érzem hogy terhes vagyok???Igaz a doki azt monta örüljek hogy semmi bajom.De ez fura hogy nem érzem vagy ez természetes???
2009. jún. 15. 17:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon gáz, hogy egyes orvosok ilyen megalapozatlanul tesznek kijelentést. Én nem vagyok orvos, de nem hinném, hogy sokig tartott volna neki csinálni egy UH-ot és az alapján közölni az eredményt.

Engem szintén 2 pozitív teszttel küldtek el, hogy tuti biztos nincs gyerek. Egy másik doki elküldött vizeletvizsgálatra, ami természetesen poz volt, és akkorra már volt egy harmadik otthoni poz tesztem is. Ma töltöttük be a 37. hetet. Ne aggódj, hogy mi történt eddig, gondolj a kis mókuskára, és keress fel egy másik dokit!

Boldog babavárást kívánok!

2009. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!