Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ereznem, s ha igen hogy ha...

Ereznem, s ha igen hogy ha leall a baba szive?

Figyelt kérdés
Es mennyi idore ereznem, nagyon felek mert meg nem jutottam el dokihoz most megyek ezen a heten,nem erzem mar annyira a tuneteket mint korabban,nincs mar annyira hanyingerem es a melleim sem fajnak mar olyan nagyon..A hugyholyagom meg gyulladt szerintem,sokat teazok ezert nem faj annyira..ma vagyunk 9 hetesek.lehetseges az ishogy nincs baja a babanak?nem verzek, estenkent faj a hasam es szellentenem kell...
2008. ápr. 15. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem veled minden rendben van,csak túlizgulod magad.Esetleg a gyomroddal lehet valami gond.
2008. ápr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remelem, koszonom.
2008. ápr. 15. 11:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is 9 hetes vagyok! Sajnos semmilyen tünettel nem jár, ha leáll a baba sziven nekem már volt ilyen, nem is véreztem, bár azt mondta az orvos, egy idő után elkezdtem volna vérezni. Azt a terhességet megszakították, de utána még kb. 2 hétig megvoltak a tünetek(hányinger, stb.) A mostani terhességemmel hála Istennek minden rendben van, a tünetek néha erősebbek, néha pedig alig érzem. Azért szerintem minél hamarabb menj orvoshoz, már csak azért is, hogy megnyugodj. A babádnak már szívhangja is lesz! Boldog Babavárást, és sok sikert Nektek! 9 hetes kismama
2008. ápr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
még csak 9 hetes vagy és ilyen járnak az eszedbe.ne aggódj mert azzal ártasz a babának.az orvosok látni fogják ha gáz van!pihenj és csak a szép dolgokra gondolj!
2008. ápr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
most olvastam végig.nekem egyáltalán nem volt terhességi tünetem.az egész terhességem alatt csak a hasam nőt.ha nincs a hasam akkor nem tudtam volna hogy terhes vagyok!mindenki máshogy működik és reagál bizonyos dolgokra!
2008. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó hozzászólást mintha én írtam volna...

Nekem is csak annyi tünetem van, hogy nől a pocim és mozog a baba, pedig már 32 hetes vagyok.

A tünetek néha elmúlnak, néha egyik napról a másikra, néha visszajönnek. A mellfeszülés és a hasfájás nekem is egyik napról a másikra elmúlt 10 hét körül, meg is ilyedtem, de aztán megnyugtattam magam.

Nem tudom, miért vártok ilyen sokáig a dokival? miért nem mentél már el?

Biztos semmi baj nincs, de az ember néha önkéntelen is aggódik, ez természetes. De nem ez töltse ki minden gondolatodat. Gondolj arra, hogy minden rendben lesz! nem jó az idegeskedés neked sem, és a babának sem.

Amúgy a vetélés általában vérzéssel és görcsel jár, de néha tünetmentes..

De neked enm kell ilyentől félned.

2008. ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem varnek a dokival csak kulfoldon vagyok 2000kmerre az otthonomtol,es az egeszsegugyibiztositasra nem gyult ossze meg a penz, a doki annelkul szoba se all velem..koszi a nyugtatasokat!megprobalok ne rosszra gondolni, elveznem mar a terhesseget!
2008. ápr. 15. 12:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!