Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hányadik héten látszódot...

Kinek hányadik héten látszódott először a pocak?

Figyelt kérdés
Főként laposabb kismamák felé szól a kérdésem, de természetesen mindenkitől szívesen fogadom a választ! :))
2012. márc. 29. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Laposka voltam, először a 14. héten vették észre. :)


34 hetes km

2012. márc. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bár nem voltam lapos de mivel tél volt ezért már csak a 20.hét után vették észre,persze aki látott nem felöltözve az előbb:)
2012. márc. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 xStefix ***** válasza:
Nem vagyok lapos típus, mindkét gyerkőcnél kb. 15 hetesen látszott némi pukli a pólón át.
2012. márc. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Nekem már a második héten, napi 5 sör megtette a hatását. Pedig nem is vagyok kismama................
2012. márc. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
normál testalkatú vagyok 20.hetesen lehet sejteni valamit de csak ténylegesen a 23.hét végén volt egyértelmű a kívül állok számára(2.baba)...25.hetes kismama
2012. márc. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én teljesen lapos és vékony derekú vagyok.

1.babánál kb 16. héten.

2.babánál kb 14.héten pici pukli, ez már pocak volt, de mások számára még nem terhespocaknak látszott, hanem mintha jól bezabáltam volna.

Most 3.baba 12 hetes vagyok, már látszik, kb 10 centit nőtt a derekam, nem is bírom behúzni. Pulcsiban nem látszik, de szűk felsőben már az ismerőseim is mondták, hogy micsoda kis pocakom van.

2012. márc. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23. hét körül.
2012. márc. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi!!! Akkor nálam ez még tuti nem az... :D
2012. márc. 30. 12:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!