Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes korig fáj görcsölge...

Hány hetes korig fáj görcsölget a pocak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Kinek meddig...

Nekem például egyáltalán nem fájt, nem görcsölgetett.

2012. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 letiszia válasza:
aszt mondják három honapos korig hajlamosak a kicsik nekem nem volt ilyennel gondom igaz én megnéztem mit eszem ez alatt az időszak alatt ha ilyen gondod van vigyázz vele mert sok rossz dolgot okozhat a picinek
2012. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Terhesség kategóriában van feltéve a kérdés, gondolom nem a baba pocakjára gondolt a kérdező... vagy igen?
2012. márc. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 18 hetes vagyok és most már nem is igazán görcsöl (max ha össze-vissza eszek),hanem szurkál.

Ahogy tágul a méh,készül a szervezeted a baba táplálására attól érzed ezeket.

Ne idegeskedj,pihenj sokat.

Boldog babavárást!

2012. márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 hetes vagyok, nekem szinte folyamatosan görcsöl az elejétől kezdve, főleg pl. frontok idején. Magne B6 szedése a maximum, amit tehetek és örülök, hogy ettől függetlenül minden rendben van velünk :).
2012. márc. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!