Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11hét körüli kismamák hogy...

11hét körüli kismamák hogy vagytok? Mikorra vagytok kiírva?

Figyelt kérdés
Mi 10.23.-ra várjuk a babót, és még mindig fáradt vagyok.Mondjuk ez az időjárás is biztos besegít.
2012. márc. 29. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10 hetes vagyok, bár 12-nek kellene lennem. Nemtudták megmondani, hogy mikorra vagyok kiírva mert hosszú és rendszertelen volt a mensim. de sztem nem is az számít, hiszen a babák többsége nem is akkor születik amikor kivan írva. én pl 4 nappal hamarabb jöttem. szerintem ez felesleges. Október végére várom én is valamikor:) de még ez messze van.:)
2012. márc. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
okt. 20 :) a gyomrom kivan,folyton émelygek. enni csak piciket tudok egyszerre. szinte egész nap aludnék,mellem leszakad. nektek 1.? Nekünk 3. :)
2012. márc. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én október 13 -ra vagyok kiírva :) Szerencsére nagyon jól vagyok, semmi rosszullétem nincs. Bár nem tudok olyan sokáig fent lenni éjjel illetve nem alszom jól,mert mindig rám jön a pisilési inger :(
2012. márc. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok. én is rengeteget pisilek. szerintetetk az normális, hogy kb hetente, csak egyszer émelygek és nem mindig hányok. Eddig csak párszor hánytam, de az úgy tűnik elmúlt, de ma megint rosszul lettem! bocsi, hogy így belekérdezek:) Ha hánytam és rosszul voltam akkor az egész nap tartott. 2-3 hányással. Egy nap összesen 15-16 órát tuti alszom! Itthon vagyok. 1. baba:)
2012. márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
október 20-ra:) második baba.nagyon fáradt vagyok állandóan,nincs hányingerem szerencsére,elsővel sem hánytam egyszer sem!állandóan csokit ennék..2 éves kisfiam van,reméljük most kislány lesz,de persze a kisfiúnak is nagyon fogunk örülni!:)
2012. márc. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Október 15 :)

3 hétig volt erős hányingerem, ez már elmúlt, néha fáradt vagyok, de az nem feltétlen a terhességtől.

3. baba, a másik két gyerekem: 3 éves és 1,5 éves, szóval van mit csinálnom.

Alig várom már, hogy ő is megszülessen és 5 fős nagycsaládunk legyen :)

2012. márc. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nekem a 2 .gyerkőc. Júliusban lesz 4 éves a kisfiúnk.

Nekem hála istennek más bajom nincs, csak ez az álmosság.:-)

2012. márc. 29. 14:23
 8/12 anonim ***** válasza:
október 20-as,3.babás vagyok: nekem van már fiam is ,lányom is,velük semmi gondom nem volt.. nem tudom most mi van? :)öregebb se nagyon lettem, a lányom csak 2,5 :) szóval passz h mitől..
2012. márc. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
első babám lesz október 21 re hányinger, hányás megmaradt még (nem tudom meddig még) és a görcsök, pecsételő vérzés:( nektek? valakinek van ilyene, ma megyek dokihoz remélem nem lesz baj
2012. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is a második gyerkőc, a kisfiam 4 lesz áprilisban. Okt 27-re vagyok kiírva, álmosan telnek nekem is a napjaim, bármennyit tudnék aludni.
2012. márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!