Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismamák hogy vagytok...

36 hetes kismamák hogy vagytok? Be vagytok már pakolva, minden megvan a babának? Fiú lesz vagy kislány? Mikorra vagytok kiírva? .

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én 37 hetes vagyok, december 29-re várom a babót, bár a doki azt mondta, hogy úgy néz ki, hogy hamarabb meglesz a kisfiam. :) Már be van pakolva minden, még a babának 1-2 dolog hiányzik, de azt már apa is be tudja szerezni, ha véletlen szülésig nem sikerülne nekem. Te hogy vagy? Nálad fiú vagy lány lesz?
2011. dec. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem is kisfiú lesz 2 lány után:)Én január 11-re vagyok kiírva,de lehet,hogy esetleg szülinapi ajándék lesz,mert 13-án van a szülinapom.Nekem már vannak jóslófájásaim.Egyébként nem panaszkodom,de azért már csak úgy óvatosan,mamásan csinálok mindent.A pocim elég nagy és eddig kb.8-9kg-ot híztam.Egészen pontosan hétfőn töltöm a 36.hetet,úgyhogy jövő héten már megyek NST-re is.Remélem gyorsan elszalad ez a pár hét és a kezemben tarthatom a kis kukist.Sajnos névben még nem egyeztünk meg apával,de majd mostmár igyekszünk.Egyébként már teljes egészében be van pakolva a kórházi cuccom,meg a babónak is megvan minden,de végülis,ha megszületik még akkor derül ki,nem-e kell még valami.Neked első baba?
2011. dec. 8. 17:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen első baba! :D Eléggé be vagyok pánikolva, hogy milyen lesz, mi fog történni, stb.... Nekünk már a név megvan Martin lesz. Ma már a ctg kimutatta, hogy vannak apróbb fájásaim, bár én nem éreztem semmit akkor. Jóslóim nekem is vannak, legalábbis gondolom, hogy azok azok. :) Már nagyon várom, hogy kint legyen és foghassam, de ha 6 évet tudtunk várni, akkor ez a 2-3 hét már gyors el fog repülni. :D
2011. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én még " csak" most kezdem a 35.hetet tartok de gondoltam azért írok. Még nem pakoltam be semmit, de minden megvan és úgy vagyok vele, hogy január előtt biztosan nem szülök. Január 15-re vagyok kiírva egyébként és második baba lesz, kisfiú. Van már egy 3 éves lányom is. Mostanában mindenkinek fia lesz. Érdekes...:)

2011. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja, és nekem kicsi a hasam mindenki azt mondja meg én is látom, a lányommal sokkal nagyobb volt és semmi de semmi bajom, ha néha nem mozogna akkor azt se venném észre, hogy terhes vagyok. Az első terhességemnél ilyenkor már minden bajom volt most meg tök fitt vagyok, jól érzem magam, jövök megyek pedig híztam már eleget, 14kg van rajtam eddig bár most vékonyan is kezdtem. 168cm vagyok és most 69kg.
2011. dec. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia.En a 37.hetben vagyok es azon kívul hogy nagyon égetnek es a kismanom neha már fajdalmat okoz a mocorgasaval nagyon jol vagyunk.Korházi csomagom kb 2 hete bevan pakolv.1 het mulva csutortokon lesz programozott csaszarom farfekves miatt.Amugy kisfiu lesz,Zalán es az elso baba akire 4 keservesen hosszu evet vartunk.Most is csuklik a kismanom.Nagyon boldog babavárást mindegyikotoknek.
2011. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na tényleg mindenki kisfiút vár,legalábbis a válaszolók közül:)A Zalán név nekem is nagyon tetszik,de már van a rokonságban:(Örülök,hogy írtatok,mindenkinek kívánok Kellemes Karácsonyt és még egy kis kitartást és nagyon gyors könnyű szülést:)
2011. dec. 8. 20:45
 8/12 anonim ***** válasza:

szia! Kislányom lesz, 37 hetes vagyok, holnap töltöm a 38-at. Jövő hét kedden progis császár, 2. baba.

Kórházi csomagomból csak a bimbóvédő hiányzik, amúgy mindenem megvan. Az itthoni cuccokat apa fogja intézni, míg kórházban vagyunk (pl. kiságy). Ég a gyomrom és a kis hölgy állandóan rugkapál, szinte egész nap fáj. A fiam sokkal nyugisabb volt. Jóslóim már vannak pár napja, nem túl erősek, de azért észrevehetőek.

2011. dec. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok 38 hetes a kórházi csomag már megvan nekem is a bimbó védő hiányzik dec.23-ra vagyok kiírva 3.baba 2 fiú után ö is kisfiú lesz már vannak jóslóim mindenkinek kellemes babavárást és könnyű szülést
2011. dec. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ellensúlyozva a sok fiút én kislányt (Kata) várok szilveszterre. Legalább tudom, hogy lesz választási lehetősége majd vmikor :))).

Én teljesen jól vagyok, a gyomorégéseket és az aranyeret kivéve. Fájásaim egyáltalán nincs, és méhszájam sem készülődik még. A pici még túl jól érzi magát odabent. De remélem a karácsonyt még ott is tölti.

Egyébként ő második baba lesz, a nővére hugicája.

A kórházi csomag még nincs teljesen kész. Csak szedegetem össze a dolgokat. Azért lassan most már összeteszem őket a bőröndbe is. A kisruhák kimosva, most épp az ágyneműi száradnak, és még van mit kimosni neki. Szóval nem mondanám, hogy készen vagyok már.

Ti hogy bírjátok a babavárást és a karácsonyvárást együtt? Én teljesen megvagyok zavarodva, hogy most mire készüljek.

2011. dec. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!