Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30-31 hetes kismamák, hogy...

30-31 hetes kismamák, hogy vagytok? Mikorra vagytok kiírva?

Figyelt kérdés

én 30+3 hetes vagyok, és előszőr dec 6 ra mondták, aztán a 25 hetesen azt mondták, hogy a méretek alapján nov.30.

Utolsó mensim márc 1.


2010. szept. 30. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia :)

Én 29+5 napos vagyok, március 6.án jött meg utoljára.

Mi jól érezzük magunkat, a Baba is, én is, én sokat pihenek, Babám sokat mocorog :)

Bár mostmár kezdem tapasztalni, hogy milyen mikor a májamon meg a lépemen táncikál, vagy épp boxol... Illetve a levegőt is nehezen veszem 2-3 percig mikor lefekszek. Éjjelenként sokszor ébren vagyok, nem tudok aludni a sok gondolattól :) Agyalok, hogy milyen lesz a szülés, milyen lesz a Babám, hogyan fogok megfelelni az új szerepnek, s ilyenek :)

Nem sok mindent vásároltam még, bár szerintem másoknak 29-30 hetesen már minden be van szerezve :) Igazából eddig csak ruhákat szereztem be, de azt rengeteget! Pelenka, babakozmetikum, stb októberben kerül sorra, továbbá kiszemeltem egy hordozható fonott mózeskosarat, azt szeretném neki megvenni :) Szépen lassan minden meglesz(sajnos az anyagiak szűkösek, ezért mindent csak apránként...)

Nekem először december 11.-re saccolták az érkezését(mensi alapján), aztán méretek alapján december 16-18 közöttire.

Első Baba? Ti hogy érzitek magatokat? Megmutatta a nemét, vagy kis szégyenlős és eldugta? :)

Nekem leánykát mondtak :)

No, mesélj magatokról :)

2010. szept. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hello,

én nov. 29-re vagyok kiírva, de a méretek alapján dec. 4-re "tesznek".

Jól vagyunk, bár az alvás hónapok óta nem megy, nagyon fáj a csípőm, nehezen fordulok...

Nekem ő a 2. babám lesz, kislány, akár az első. A Szt. Imrében fogok szülni. TE?

2010. szept. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én 29+6 napos vagyok ma, és nagyon nehezen viselem ezt a terhességet. Ő is kisfiú lesz, mint az első. Sokat mocorog, nagyon aktív. Nekem a húgyhólyagomat rugdossa, nyomja sokszor, ami elég kellemetlen tud lenni. Aludni én se nagyon tudok, főleg a csípőfájdalom miatt, de már nem sok van hátra.

Kitartást és szép babavárást!

2010. szept. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is Mikulásra vagyok kiírva, holnap megyek uh-ra.

Cukor miatt diétáznom kell, rosszul alszok és kezdek nehezebben mozogni. ezeket leszámítva minden ok, várjuk a második babánkat:)

2010. szept. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek. Mi is jól vagyunk, a kisfiunk nagyon aktív, rengeteget mozog. Már egy idelye nehezen alszunk, mert fáj a csípő csontom leginkább, de van hogy arra ébredek, hogy ő is fent van. éjszaka 2-3 óránként pisilni járok, meg szomlyazom, de azt hiszem ennyit simán ki lehet bírni, ha megszületik sem lesznek hosszú alvások, legalább addigra hozzászokok. Nagyjából mindenünk megvan, még babakocsit , meg egy két apróságot kell venni.(sok mindent kaptunk) Nekem is sokszor jár az agyam, hogy milyen lesz Ő, és nekünk milyen lesz az életünk, hogy felelünk meg ennek a csodás de nehéz feladatnak. Már nagyon várom, talán már két hónap sincs.

Vigyázzatok magatokra. Boldog babavárást mindenkinek.

2010. okt. 3. 08:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!