Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismamák hogy vagytok?

Kozmagica kérdése:

16 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia, én holnap töltöm a 17.-et, sokat keménykedik a hasam, és nagyon nagy, mintha 24 hetes lennék legalább. :Nekünk 3. lesz :)

És te, hogy vagy? Lehet már tudni a nemét?

2012. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szintén holnap leszek 17 hetes :) Már jobban vagyok,csak a fáradság van meg,érzem már a picit mozogni. :) Második baba. Te hogy vagy? 1ső válaszoló Ti tudjátok már a nemét a babának?
2012. márc. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok, eddig úgy néz ki kislány :)

De az amnio eredményéből úgyis kiderül 2 hét múlva.

Mikorra vagytok kiírva?

2012. márc. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Holnap töltöm a 16. hetet. Semmit nem érzek, pedig mindenki már azt kérdi mennyit mozog :) A nemét nem tudom, nagyon várom már a 18 hetes UH-t hátha megmondják. Sokat nem híztam, inkább a hasam nőtt (sosem voltam egy modell alkat) és mindenki azt hiszi már 6 hónap körül járok :D
2012. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok, én sem nagyon érzem még a babukát, pedig általában állítólag a többedik terhességnél már kellene.

Néha néha érzek kis rebegéseket, de nem mindennapos még.

Én 55 kg-ról indultam, most 61 vagyok, de nagyon le voltam passzolva, tehát örülök neki.

Én múlt héten voltam 4D-n, ott mondták, hogy valószínű kislány lesz megint, a fiam ls a lányom mellé :)

2012. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

sziasztok!Én is holnap töltöm a 17. hetet :D

nálunk első baba, nem érzem még mozogni, remélem jövő héten megtudjuk a nemét is:)

2012. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nálunk már második baba, és én sem igazán érzem még, hogy mozogna. Sajnos még nem tudjuk a nemét, de a kisfiúnak örülnél leginkább, mert már egy 16 hós lányzóm van itthon.
2012. márc. 29. 08:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok, nekem 1., fiú és már szépen nő a hasam, néha mintha már érezném a mozgását. Nagyon nagyon várjuk Őt!
2012. márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem tegnap kezdett el mozogni a baba. Nekem is már olyan a hasam mérete, mintha 5 hónapos terhes lennék.
2012. márc. 30. 15:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!