Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a terhességem is vetéléssel...

Ez a terhességem is vetéléssel végződik?

Figyelt kérdés
6 hetes ultrahangon nem sok mindent látott a doki, mármint azt mondta, hogy ebből még bármi lehet. Holnap kell visszamennem de nagyon félek mert pár napja elkezdtem vérezgetni. Nem is vér, inkább valami sűrű barnás váladék, néha kis vérdarabokkal.Amúgy semmi bajom, nem érzek fájdalmat, nicsenek panaszaim. Ha valakinek volt ehhez hasonló gondja, kérem (Hozzáteszem tavaly volt egy vetélésem 9 hetesen. )segítsen!
2008. ápr. 14. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlen lesz baj.

Bár a vérzés ne jó, de sokan véreznek mensi környékén.

PRóbálj pozitívan hozzáálni, az agy nagy úr!

6 hetesen még nem kell szívhangnak lennie, majd 7-8 hetesen.

Pihenj sokat, és bizakodj!!.-)

2008. ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
en helyedben nem paraznek annyira mert en meg soha nem hallottam olyant hogy ha valaki egyszer elvetelt megegyszer megtortent volna.en 9 hetesterhes vagyok es meg mindig nem voltam dokinal merthogy kulfoldon vagyok es nincs eg.biztositasom,en is parazok hogy valami baj lehete?de szerintem neked nem kell felni...bar biztos irnak meg akik okosabbak nallam..boldog babavarast!
2008. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ha csak ilyen barnás maszatolásod van, akkor miért nem azonnal kerested fel a dokidat? Nekem volt egy vetélésem, 6 hetesen, de akkor én nagyon erősen véreztem és műtéttel kellett befejeznie a dokinak. Most 9 hetes terhes vagyok és sajnos folsavat (ne legyen fejlődési komplikáció) és 3x2 Utrogestant (sárgatest hormont, hogy támogassa a terhességet) kell szednem. Nekem kb az 5. héttől kezdve ilyen enyhe barnázásom, maszatolásom van, ezek miatt én már 3x is voltam uh-on és hála Istennek a babám szépen fejlődik. Remélem, hogy a továbbiakban is minden rendben lesz. Szóval a tüneteim hasonlóak voltak, mint neked, de rendben vagyunk. A dokimtól kérdeztem, hogy honnan jön ez a vérzés, hát sajnos a méhemből, de azt is mondta, hogy volt akinek végig ennél erősebb volt és egészséges kisbabája született. Azt mondta, hogy a vérezgetés nem túl jó, de nálunk szerencsére nagyon kevés. Sajnos én is fel vagyok készülve, hogy bármi megtörténhet, de hiszem, hogy minden rendben lesz.


Én csak egy dolgot tudok neked mondani: NE AGGÓDJ ÉS NE IDEGESKEDJ, mert az sem neked, sem a kisbabádnak nem tesz jót. Ha pedig bármi problémád van, akkor ne hallgass senkire sem, hanem hívd a dokidat, még ha a problémád kicsinek is tünik más szemében. Úgyis csak ő fog tudni megnyugtatni és bizosat mondani neked.

Nagyon, de nagyon szorítok neked, hogy minden rendben legyen veletek.Légyszi írd meg, hogy mi van veletek!

A legjobbakat!!!

2008. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hasonlóképp voltam az előzővel,egyszer elöntött a vér akkor korházban voltam nem sok esélyt adtak, akkor 6 hetes voltam.

Miután kijöttem még 1,5 hónapig vérezgettem ún. pecsételő vérzés így mondják, 4x voltam uh.-on , magneB6-ot napi 2x2, rutascorbint 3x2, utrogestan 3x2, elevit. Ezt 2.5 hónapos koromig aztán elkezdte a doki csökkenteni, reménykedve ha nő a bébi abbamarad, így is lett, ahogy betöltöttem a 3.hónapot egyszerűen minden elmúlt hozzáteszem iszonyú görcseim voltak!!! Légy türelemmel és csak feküdj feküdj feküdj, azt mondta a dokim egy tányért se emeljek meg, csak feküdjek wc-re és fürdeni álljak fel de azonnal feküdjek vissza. Én betartottam mindent. Most 18 hetes vagyok és már itt mocorékol:)))))))IMÁDOM

Sok sikert, nekem se adtak sok esélyt, bízz a babádban

2008. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Orvosnak azért kellene megemlíteni,hogy fel tudjon írni hormonpótlót,ha szükséges,én is barnáztam az elején,kellett is gyszer,és sok pihenés,most vagyunk 26 hetesek.

Ne idegeskedj,hanem beszélj az orvossal,és pihengess.

2008. ápr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy vetélésem anno 5-6 hetesen,ami barnázással kezdődött,majd kis vérdarabkák,és nekem sem fájt,nem görcsölt,mondhatni semmit nem éreztem,mégis mire pár nap mulva elmentem dokhoz,baba már nem volt....Sajna..A mostani terhességemnél is elkezdtem barnázgatni olyan 7.hét körül,de azonnal rohantam a dokihoz,megnéztek,injekciót adtak,és elláttak tanácsokkal,és most minden rendben van velünk..most multam 30 hetes.Ugyhogy akármi is lehet veled,én a helyedben azért rögtön dokihoz mennék,mert ebből még bármi is lehet.
2008. ápr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En 6hetesen kerultem ezzel a panasszal korhazba.2hetig kezeltek es figyeltek hogy fejlodik-e a baba,vagy nem.17.hetig kell szednem a duphastont.Most 10hetes vagyok es holnap megyek UHra.Remelem minden rendbe lesz.
2008. ápr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztatásokat, nagyon jól esett. Ma voltam dokinál, írt fel gyógyszert Rutascorbint, de azt modta minden rendben van. Igaz hat hetes terhesség ellenére még nagyon picike az embrió, de él!!!! És ez nagy dolog, mert az előző terhességemnél még csak ki sem fejlődött. Bízok, nagyon bízok...
2008. ápr. 15. 18:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! A harmadik válaszoló vagyok: GRATULÁLOK és vigyázz magatokra! A legjobbakat!!!
2008. ápr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!