Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babamozgásokat szoktátok...

Babamozgásokat szoktátok számolni? és hogyan?

Figyelt kérdés

sok helyen olvastam hogy a 3. héttől "kell" számolni, de hogyan?

mert nekem ha ébren van és mozog, akkor olyan 2-3 másodpercenként rug egyet, és van hogy ez 5-10 percig is eltarthat.

Van amikor meg csak egyet kettőt rug aztán "csönd".


egy rugást számolunk egynek, vagy egy alkalmat (azt az 5-10 perces alkalmat) számolunk egynek?


lehet hogy hülye a kérdés elnézést érte.Köszi a válaszokat



2012. márc. 27. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Aki ráér bizti számolja meg írja :))) nekem 3 gyerek mellett nincs időm ilyesmire. Tudom h mikor mozgott utoljára, agyammal követem és megnyugszom, de ennél több nem szükséges szerintem.
2012. márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok. nem tudom mit kell számolni.. hajnalban mocorog, aztán délelőtt aztán kora délután és éjjel . De szerintem mindenkinek máskor . A lényeg h ha 1 napnál tovább nem érzed amozgást menj dokihoz.
2012. márc. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

okés tehát ne komplikáljam túl :)

köszi :)

2012. márc. 27. 13:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem számolom, csak arra figyelek, hogy minden nap van-e mocorgás (bár a huszon-első hetekben elvileg néha kimarad egy-egy nap anélkül, hogy ez gondot jelentene).
2012. márc. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hallottam számolásról. Nem is számoltam, az enyém nagyon sokat mozgott. Azt mondják az orvosok, hogy minden nap mozogjon és akkor te is nyugodt vagy, hogy minden rendben van.
2012. márc. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez fura, mert felénk meg igen is számolni kell a 33. héttől. Le is van írva hogyan, reggel 9-től este 9-ig, tehát a hajnali és éjszakai mozgás nem számít. A csuklás és az egyéb egybefüggő mozgás egynek számít, tehát ha rúg egymás után hármat az nem három mozgás, csak egy. Nekem még táblázatban is vezetnem kell, hogy a nap melyik szakaszában éri el a 10. mozgást. Ha nincs meg a 10, nálunk irány a kórház. Persze lehet felénk lihegik ezt túl, de a kolléganőm 8 mozgásnál már ment a kórházba és meg is császározták, mert a magzatvízbe ürített a baba, azért nem volt olyan aktív mint máskor.
2012. márc. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nekem is a várandósági kiskönyvben kell majd vezetnem, a 34. héttől reggel délben este.

csak azt nem tudtam hogy egy rugás=1, 3 rugás=3, vagy egy hosszabb rugdosás ami néha 5-10 percig is tart néha az egy!

2012. márc. 27. 15:50
 8/9 anonim ***** válasza:

kiskönyvbe írom én is, de sose tudtam, hogy hány karate rúgás számít egynek? én kb egy mozzanatsort egynek veszek

:)

2012. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

akkor jó mert igy volt logikus nekem is:)

ha egész nap arra figyelnék hányat rug, másra nem is tudnék figyelni... :)

2012. márc. 28. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!