Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rémálmok? Vagy kezdek megőrüln...

Rémálmok? Vagy kezdek megőrülni? Annyira valóságosak az álmaim. Már aludni sem merek. Elvetélek, koraszülés. Ti is szoktatok álmodni ilyet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Á, borzasztó! Nekem az átlaghoz képest kissebb a babám, és éjjel mindig arra riadok, hogy már nincs is hasam. Már totál kivagyok!

Állítólag teljesen normális a dolog.

Boldog babavárást: 37 hetes kismama

2012. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En rengeteget vereztem ... Egyszer almomba is vereztem mikor kimentem a wcre igazibol is volt ver! Azota barmit almodok mindig felek h vajon mi lesz! De az alom az alom! 30 hkm
2012. márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kétszer szültem, mindkét terhességem alatt volt olyan, hogy halálra rémülten ébredtem fel, hogy eltűnt a hasam.

Mindkét gyerekem egészséges, de most a terhes barátnőimről álmodok mindenféle hülyeséget.

2012. márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. Én terhesen azt álmodtam, hogy ültem egy kád vízben, aztán lenéztem és csupa vér volt a víz. Teljesen leizzadva felriadtam. Borzasztó volt! "csak" egyszer fordult elő ilyen álom, de annyira valóságos volt hogy még most is tisztán látom ha visszagondolok.
2012. márc. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hú.Hát akkor nem csak én vagyok így. Egyszer csak elkezdtem vérezni és már a karomban is volt a pici. Hófehér volt és pici,alig másfél kg.. És mondtam apának hogy búcsúzzunk el tőle.. Tényleg mintha valóság lett volna. Még csak19 hetes vagyok. Tudom hogy nem lenne esélye..
2012. márc. 7. 19:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy megrémültél, de próbálj megnyugodni, nem lesz baja a picinek. Én is álmodtam minden féle hülyeséget, hogy eltűnt a hasam, a gyerek meg sehol, elvetélek, ilyeneket. Semmi baj nem lett, 6 nappal túl is hordtam. :)
2012. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hormonok....mindkét terhességemnél össze-visszaságokat álmodtam.
2012. márc. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ó én is, nagyon sok hülyeséget álmodok, már leginkább a szüléssel kapcsolatban. :) Ez ilyen...


30 hkm

2012. márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát még ha megszületik! Állandóan tarra keltem fel verítékben úszva hogy nincs meg a gyerek. A férjem már később az első nyögéseimre is megsimizett és mondta, hogy "az ágyában alszik!" :)
2012. márc. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!