Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált tesztről kérdeznék!?

Kombinált tesztről kérdeznék!?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sok kérdést látok a kombinált teszttel kapcsolatban.Nálam is aktuális lesz hamarosan! :)

Azért érdeklődöm,mert az első gyermekemnél is megcsináltattam,/most is megfogom/ de nála a vért a 12 heti UH után vették le,majdnem 13 hetesen,most meg 9 hetesen kellene mennem.Nem korai ez szerintetek?Jó értéket fog mutatni?Nézelődtem a neten,és több helyen is csak a 11.héten levett vért értékelik,korábbi elemzését nem találtam.Mi a véleményetek?


2012. márc. 26. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy korai.
2012. márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem kétszer kellett mennem, mert az első túl korai volt a 10.héten és fals pozitív lett. aztán elmentem időben és hót negatív. mondjuk nekem az uh volt, nem a vérvétel...
2012. márc. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2. babámat várom, és mindkétszer 12. héten volt a kombinált teszt, 16 hetesen AFP. Szerintem nem véletlenül csinálják 12 hetesen, pl. az egyidejűleg elvégzett UH-n sem mindegy, mekkora orrcsontot és nyaki redőt kell megmérni. 9 hetesen ez vajon mekkora lesz a babádnak?
2012. márc. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az UH-ot,a 12. héten fogják majd csinálni,csak a vért kellene levetetnem a 9.héten.Én sem értem miért!Lehet hogy rossz lesz majd az eredményem,mert nem termelődik még akkor elég a vizsgált dolgokból?
2012. márc. 26. 23:33
 5/10 anonim ***** válasza:
a 12. héten kell menni. Esetleg a 11. vagy 13. még belefér, de akkor számításba veszik hogy pár nappal előbb/később voltál, de a 9. nagyon korai. Szerintem ha most elmész akkor menj vissza 12.-en is.
2012. márc. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta, feltétlenül a 12 hetes UH napján, vagy legkésőbb az azt követő napon kell mennem a vérvételre. Tehát nagyon fontos, hogy kb. egyidejűleg történjen a kettő vizsgálat. 3. voltam.
2012. márc. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is egyszerre kellett mennem, ez volt a lényeg. Elég drága vizsgálat, ne hagyd, hogy elszúrják!
2012. márc. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Utána érdeklődtem,és csak ez a fajta vizsgálat van már csak a körzetünkben,és 30 000ft-ba kerül.Elég drága,de nem tudok máshova menni.Akkor lehet,hogy jobban járnék vele,ha meg sem csináltatnám?Mert valószínűleg rossz lesz az eredményem?
2012. márc. 27. 12:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Google-val keress rá, hátha van magánlabor a környéken. Én is így csináltam, a vérvétel 7ezer volt, az uh-ot meg a dokim csinálta. Nem Pest, hanem megyeszékhely. Egy próbát megér sztem.
2012. márc. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szombathelyen találtam egy magánlabort!:)Majd érdeklődöm róla,hogy mennyibe kerül!Köszi a válaszokat!
2012. márc. 27. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!