Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahang! 6 hetes terhesség...

Babuci23 kérdése:

Ultrahang! 6 hetes terhesség az újabb vizsgálat 4hét múlva?

Figyelt kérdés
Múlt héten hétfőn voltam nőgyógyásznál,6hetes terhes vagyok minden rendben szépen fejlődik a baba és csak 4 hét múlva hívott vissza újra!Szerintetek nem kellene előbb mennem?Bár kiszámoltam az húsvét hétfőre esik szóval szerintem vissza megyek előtte lévő héten!Ti mit gondoltok!
2012. márc. 22. 09:58
1 2
 11/20 timszy25 ***** válasza:

Szia!

Nekem 3 hét múlva kellett mennem de csak azért mert nem 6 hanem 7 hetesen voltam akkor már volt szívhang is.Szerintem ne menj vissza egy héttel előbb,ha húsvét hétfőre esik akkor inkább menj kedden.

2012. márc. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 sumergo ***** válasza:
Nekem lombikos babámat nézték UH-on: 4,5,6,8,10 hetesen is meddőségi központban, ez így van mindenkinél, aki oda jár, ahová én jártam. Ettől nem lesz baja a babának, ha ártalmas lenne, biztosan nem néznék ilyen sűrűen. Ott ez a szokás. Sima terhesgondozáson meg kb. ez a 4 hét a szokás.
2012. márc. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Én ezt mind megértem és köszönöm,csak tudjátok milyen egy nő...egy jövendőbeli anya...már most félti a magzatját6gyermekét és jót akar neki!Ezért van az hogy szeretnék minél hamarabb menni és nem utolsó sorban azért mert beszélnem kellene az orvossal hogy természetes e nálam ez a rengeteg fehér folyás,mert erről is már sok mindent hallottam!
2012. márc. 22. 13:17
 14/20 anonim ***** válasza:

Szia


Tudom milyen érzés, hogy még 4 hét. Én is nagyon nehezen viselem ezt. :)


A folyással kapcsolatban, nekem is sok fehér folyásom van és van amikor vizes (ezek váltakoznak), nekem a doki azt mondta, amíg nem viszket, csíp vagy nem szagos (már bocsi a kifejezésért) addig nincs semmi gond.

2012. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 6 hetesen voltam először orvosnál! Nekem a 12. heti genetikai UH-ra kell legközelebb menni április végén! (Az még jó soká van!) (Most vagyok a 7. héten és nagyon nagyon rosszul vagyok, hányinger egész nap!)

10 hetesen egyébként miért kell UH-ra menned? Hiszen utána 2 hét múlva genetikai vizsgálat!

2012. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én ma voltam először, pont 7 hetes vagyok. A következő a 12. heti genetikai lesz. Jó sok idő, de muszáj kibírni. :)

Volt veszélyeztetett terhességem is, ott a 18. héttől 2 hetente nézték a babát, semmi baja nem lett.

2012. márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Én múlt hét hétfőn voltam akkor azt mondta a doki minden rendben,szépen fejlődik 5-6 hetes majd 4 hét múlva!Azért nem értettem hogy miért 4 hét mikor 8 hetes szoktak szívhangot nézni de látom más is heteket vár egy újabb vizsgálatra!Tudom hogy utána lesz a 12.heti ultrahang ami kötelező de ez most így jött ki!Azt is tudom hogy 4 alkalomnál nagyon több nincs is amikor uh-ra kell menni!

A folyás fehér néha vízes,szagtalan nem viszked csak valamikor elég sok van! :/

2012. márc. 22. 18:11
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért pontoztatok le ennyire, nagyon unatkozhattok. Én azt írtam, amit átéltem, és amit az orvosom mondott. Nem oltottam senkit, nem gúnyoltam, nem veszekedtem. Köszi mindenkinek, nagyon jól tud esni. Első voltam.
2012. márc. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 sumergo ***** válasza:
Te meg engem pontoztál le, pedig én nem pontoztalak le azért, mert kevesebb tapasztalatod van ezen a téren. Ez itt már csak így megy! Én már nem is foglalkozom vele, mert a múltkor nagyon felhúztam magam ezen! Nem ér annyit, sz@rni rá! :-)
2012. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én sosem pontozok, sem fel, sem le. Amúgy tényleg mostantól sz*rok rá, nem érdemes válaszolni sem.
2012. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!