Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahang! 6 hetes terhesség...

Babuci23 kérdése:

Ultrahang! 6 hetes terhesség az újabb vizsgálat 4hét múlva?

Figyelt kérdés
Múlt héten hétfőn voltam nőgyógyásznál,6hetes terhes vagyok minden rendben szépen fejlődik a baba és csak 4 hét múlva hívott vissza újra!Szerintetek nem kellene előbb mennem?Bár kiszámoltam az húsvét hétfőre esik szóval szerintem vissza megyek előtte lévő héten!Ti mit gondoltok!
2012. márc. 22. 09:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
Mi is 4 hetente kaptunk időpontot, a kiskönyve beirta a doki a köv. napot. A sok ultrahang nem is tesz jót a babának, lehet, ha korábban mész, nem csinál UH-t, vagy mérges lesz...
2012. márc. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Minek sűrűbben? 4 ultrahangod lesz a 9 hónap alatt
2012. márc. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 sumergo ***** válasza:
51%

Teljesen rendben van, hogy 4 hét múlva kell menned újra.

Off: Kedves első, a sok UH semmit sem tesz a babával. Csak egyszerűen nem szükséges feltétlenül.

2012. márc. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Így voltam én is. 6 hetesen állapította meg a terhességet, legközelebb 10 hetesen mentem újra.
2012. márc. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem csak azért volt 3 hét,mert nem 6,hanem 7 hetesen mentem,és a 10. hét körül már küldenek laborra.A 4 hét teljesen normális.
2012. márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én csak azért nem értem/értettem a négy hetet mivel 8 hetes szoktam szívhangot nézni,nem?De ha a négy hetet kiszámolom húsvét hétfő!
2012. márc. 22. 10:25
 7/20 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem 7 hetesen állapította meg a dokim, hogy babát várok (ekkor már vert a szive is) és legközelebb már csak a 12 hetesre mentem (akkor már 13 hetes terhes voltam, minden rendben volt) és a következő időpontom május elejére van uh-ra, ami még kb 7 hét, az lesz a 20 hetes genetikai.


Igazából, ha minden rendben van, akkor nem kell sűrűn járni uh-ra!

2012. márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

ha nézik 6 hetesen, akkor nem nézik 8 hetesen. 6 hetesen is szokott lenni szív, ha szerencséd van)

Sokan ezért a második babával nem is mennek 6 hetesen (úgyse tudnak semmit mondani csak,hogy ott a terhesség,amit a tesztből is tudok) hanem csak 8 hetesen.Én már az elsővel is csak 8 hetesen mentem

2012. márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
ja,ésha azt mondja az orvos 4 hét múlva,az nem napra pontos 4 hetet jelent
2012. márc. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem a doki mondta így, hogy nem a legegészségesebb a sok UH.
2012. márc. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!