Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van egy dolog amit nem értek,...

Van egy dolog amit nem értek, az orvosom számolta el!?

Figyelt kérdés

Most vagyok 39hetes!Ez hogy lehet ha április 1-re vagyok kiírva?akkor nem 38-nak kéne lennem és vasárnap töltenem a 39.hetemet?

Nem akkor van a kiírt nap amikor betöltöm a 40.hetet, vagy még a 40. hetet végig kell vinni és ha letelt az a kiírt nap?



2012. márc. 21. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nálam a 40. Hét utolsó napja volt a kiírt nap, aznap meg is született, pontos volt:)
2012. márc. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínű a baba méretei alapján adták meg a kiírt időpontot.Nekem mensi után számolták,de a baba méretei tolhatják előrébb,hátrább is,ez megszokott.Én például 22+2 elmentem uh-ra,a papíromra pedig ráírták,hogy méretek alapján 23 hetes vagyok.Ez sokat változik a terminus alatt,ne izgulj,készülj babázni,mert már neked mindjárt meglesz :)

25 km

2012. márc. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De te számolod jól.


Amúgy otthon az orvosok sokzsor méret alapján nézik a babát, ami megint fura.


Németországban élek, itt csak nagyon eltérö esetben adnak meg más idöpontot mint az utcsó mensi szerinti. Mivel a babák 3% jön csak a kiírt idöpontban, így felesleges is változtatni, mert a nagy átlag +-2 hétbe esik bele. Itt szinte minden orvos a természetes szülés, szülés beindulás párti (mivel nincs érdekük hálapénz hiányában elörébb hozni),így nem írják át az idöpontot.


Szerintem nem akar a húsvétkor szüleszteni téged, mert ha túl hordod pont húsvétkor kellene veszödnie veled, így egy héttel elörébb írja, így ha nem indul be idöben van mire fognia a beindítást.

Miért gondolom ezt a feltételezést? mert ha más oka lenne az elöre csúsztatásnak azt részletesen megbeszélte volna veled.

2012. márc. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen...már nagyon készülök!Várom a babámat:))
2012. márc. 21. 12:39
 5/7 anonim ***** válasza:

HA betöltöd a 38. hetet, akkor már a 39. hétben vagy.

Vasárnap betöltöd a 39. hetet, és hétfőtől a 40. hétben leszel.

2012. márc. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Tényleg!!! Akkor így már értem..így stimmel a számítás.Így elseje lesz a betöltött 40.hét!Nagyon szépen köszönöm:)
2012. márc. 21. 18:04
 7/7 anonim ***** válasza:

:)

Könnyű szülést, és sok boldogságot!

2012. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!