Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen érezhetem a babát?

14 hetesen érezhetem a babát?

Figyelt kérdés
Most töltöttem be a 14. hetet, és már 3 nappal ezelőtt séta közben egyszercsak bugyborékolt a hasam. Nem az emésztésem volt szerintem. És ma is amikor itthon ültem a gép előtt törökülésben, mintha valami ugrott volna a pocimban. Ha a beleim mozognak, az nem ugrál! Lehet? Nem akarom senkinek mondani, első baba, azt fogják hinni csak képzelődöm...
2008. ápr. 14. 04:09
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Én 15 hetesen éreztem elősőr.Az ugrás,rúgás még nem az ekkora babák műfaja,még csak néhány centi az egész szerkezet:).De a bugyborékolás akár ő is lehetett,ezt nehéz megítélni.Mindenképpen nagyon apró mozgásokat kell várni egy ekkora babától,a bugyborékos hasonlat helyett,nekem inkább a pillangó szárnyacskái a pociban jobban tetszik,és szerintem szemléleteseb is:)Bár,séta közben még az én kis Békám csak akkor szokott rugdosni,amikor azt mondja,hogy nah most elég ebből,pedig 35 hetesek vagyunk,és egy nagyon aktív babról van szó.

De ahány baba annyi szokás:)

2008. ápr. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bugyborékolás ő lehetett,nekem 15 hetesen volt előszhőr ilyen érzésem,következő hétenenyhe finom mozgásai is voltak.Boldog babavárást!
2008. ápr. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Én 13 hetesen már éreztem a picurt, először ilyen bugyborékoló érzéssel, amit te is említesz. VAlószínűleg a babát érezted!:-))

Az előttem válaszolónak: az ilyen idős babák nagyon is ugrálnak - jól látható az uh-n is, hogy szinte dobbantóként használják a méh falát - de hogy ezt mennyire érzi meg az ember, az más kérdés. Én nem éreztem ugrálást, csak bugyborékolást, halacska -szerű fickándozást.

2008. ápr. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan jó nektek!!!Én is a 13 hétben vagyok,és alig van hasam is:(Bárcsak én is érezném őt,olyan jó lenne!!!
2008. ápr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet.Én is a 14.hétbe már éreztem. A 15-16-ba meg teljesen egyértelmű volt.Azt azért ne felejtsük el hogy nem mindig pontosak ám ezek a terhességi hetek, lehet hogy idősebb is vagy egy héttel.Nekem mikor ennyi idős volt a tehességi hetem,akkor még május 8-ra voltam ki írva, a 20.hétnél, már április 25 és az lett a végső. Grat a babóhóz 38 hetes kismama
2008. ápr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát, én igazán nem siettetem a dolgot, mert így is döbbenet mennyire gyorsan telik az idő, pislantok kettőt, és egy baba van a kezemben... De annyira szoktalanok voltak ezek az érzések, hogy szerintem ő volt.
2008. ápr. 14. 14:30
 7/7 A kérdező kommentje:

Addig is amíg biztos lesz én várok türelemmel! Köszönöm Nektek! Szép Babás időszakor kívánok Mindenkinek! :)

(élvezzük amíg lehet)

2008. ápr. 14. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!