Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szédülés, légszomj 20 hetesen?

Szédülés, légszomj 20 hetesen?

Figyelt kérdés

1 hete arcüteggyulladásom van, 2 napja szédelgek, ájulás kerülhget, légszomjjal párosulva. Nagyon ijesztő. Volt valakinek hasonló? mit mondott az orvosa????

ez normális??


2012. márc. 20. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség neélkül ilyen volt, kivizsgáltak minden irányból és a végén kidrült, hogy idegi alapon van csak. De terhességnél ezek természetes tünetek, nekem is néha vannak ilyen napjaim. Ne aggódj! esetleg, egy vérnyomást mérhetsz, ha van mérőd. a pulzusodat is megnézheted órával, ha valódi oxigénhiányról van szó, akkor radikálisan lecsökken a pulzus. De hidd el semmi gond nincs!Jobbulást!
2012. márc. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt 20 hetesen ,a doki diafillint írt föl de nem szedtem,magától elmúlt,szerintem akkor nőtt nagyot a baba azért volt.
2012. márc. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem most is van ilyen (14 hetes vok) és az előző terhességemnél is végig szédültem alacsony vérnyomás miatt. arra nem emlékszem, légszomjam volt e, de most egész az elejétől van.
2012. márc. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Párom unokahúga ez miatt van kórházba, ő 27hetes. Kiderült, hogy pajzsmirigy probléma miatt van légszomja. Érdemes lenne nem várni ezzel, mert neki is hetek óta ez volt, mire éjjel kórházba vitték. A babájának 200-al vert a szíve, mivel az anyuka nehezen kap levegőt, ezért a bab bepánikol. Azóta folyamatosan figyelik a baba szívverését, és kezelik a pajzsmirigyét, ki sem engedik még a kórházból, lassan egy hete benn van. Nem akarlak megijeszteni, ez csak egy példa nem biztos, hogy neked is ettől van, de azért ennyivel nem lehet elintézni az ilyesmit, hogy idegi alapon van...ezt bármire rá lehet húzni. Én 25+4hkm vagyok, gyakran kérdezte tőlem a Hugi, hogy nem fulladok e. Nekem soha ilyen panaszom nem volt, pedig vele ellentétben én 20kilót híztam is már.Ez nem normális, orvoshoz kell fordulni. Jó egészséget nektek!!
2012. márc. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért a pajzsmirigyprobléma sok más tünettel együtt jár, én tudom mert nekem 14 éve van. Olyankor ha túlműködik, akkor magas pulzus, ha alulműködik akkor pedig alacsony. Így önmagában a fulladás, szédülés ezer millió féle dologtól lehet. Én pedig javasolnám kedves utolsó, hogy figyelmesen olvasd el a kommenteket, mielőtt megítéled a másik embert. Én az első válaszoló vagyok és nem azt írtam, hogy intézze el annyival, h idegi alapon van, csak leírtam, h velem mi volt és azt is leírtam, h engem alaposan kivizsgáltak emiatt. Ja és nekem a pmirigy baj soha nem okozott szédülést. Amúgy sokkal valószínűbbnek tartom , h a kérdezőnek az arcüreggyulladással járhat esetleg együtt a rossz közérzet, ezenkívül még ezer más oka is lehet. És senki nem monda h ne járjon utána, ha nem múlik neki, csak mindenki a saját tapasztalatát írta le.
2012. márc. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves előző!! Terhes nem is voltál, mikor idegi alapon volt veled ilyesmi...oké, pont témába vág :)) Pontosan olvashatnál te is!

"Nem akarlak megijeszteni, ez csak egy példa nem biztos, hogy neked is ettől van,..." -írtam előbb, de mindegy!

Nem kéne kötekedni, mert nem azért vagyok itt, hogy vitatkozzak, bár nekem nincs is baj az idegeimmel... Jobbulást mindenkinek :)

2012. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem sincs baj az idegeimmel képzeld el, amikor fulladtam idegileg, akkor a kisfiam az intenzíven volt de kösz szépen a sértegetést! Nem kívánom neked h ilyen probléma okozzon fulladásos idegi panaszt! Egyébként meg nem én veszekedtem, te kötöttél bele abba amit én tanácsoltam a kérdezőnek, mintha felelőtlenül arra biztatnánk h ne forduljon orvoshoz, erre én közöltem veled, h nem ennyivel akarom "elintézni", csak tanácsot adtam neki, saját tapasztalatomból, te jöttél idegbetegen pánikot keltve és az én véleményemet lehurrogva.
2012. márc. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jajj, ne veszekedjetek kérlek! Köszi a válaszokat, mindegyiket pontosan értettem! :) Tudom sokmindentől lehet légszomj, szédülés..hamarosan lesz rutin vérvizsgálat és akkor talán kiderül h mitől van! Puszi Nektek!
2012. márc. 22. 13:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! azért remélem már kicsit jobban vagy! Én szerintem nem lesz semmi gond, nyílván orvos nem vagyok de valahogy mindig bizok optimistán!:) Majd írj, hogy mi újság! puszi neked is!:)
2012. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!