Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez minek lehet a jele? :O :O ://

Ez minek lehet a jele? :O :O ://

Figyelt kérdés
Aki tud kérem segítsen! Ezek minek a jelei? Légszomj,szívfájdalom,hamar elfáradok,fejfájás(néhaa),szédülés is néha.Általában hamar érzem magam úgy,hogy jóllaktam,pedig még alig ettem ár falatot,de van amikor sokat eszem és akkor sem elég. Mért vannak ezek? 14 éves vagyok és 46 kg.Egyáltalán nem vagyok kövér,és semmi bajom nincsen,amiről tudnék. De nem értem,mik ezek a tünetek? Kérlek ha tudod,mi lehet a bajom,segíts nekem!! Előre is nagyon köszönöm az értelmes válaszokat! :)
2012. febr. 18. 12:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És hány cm vagy 46 kghoz? Amúgy menj el háziorvoshoz, és ő továbbküld ahova kell.
2012. febr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A légszomj lehet szívbetegség tünete is, úgyhogy mindenképpen orvoshoz kell menned, ha lehet még ma az ügyeletre!
2012. febr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kb.162 cm vagyok,még növésben. Akkor minél előbb elmegyek orvoshoz,de nem tudja valaki,hogy halálos-e? Vagy lehetséges,hogy szívinfarktust kapjak? :S
2012. febr. 18. 13:17
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
Hát ha nem kezelik, ha tényleg a szíveddel van baj, akkor lehet halálos. Viszont ne gondolj rögtön a legrosszabbra! Előbb vizsgáltasd ki magad. Második voltam.
2012. febr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked "második",megpróbálok nem aggódni,de ez nagyon nehéz és rossz érzés. :(
2012. febr. 18. 14:08
 6/13 anonim ***** válasza:
Megint a második vagyok. Remélem tényleg nem lesz semmi baj, és tiszta szívből kívánom, hogy soha ne is legyen! Azért minél előbb vizsgáltasd ki magad tetőtől-talpig! Minden jót kívánok Neked! :)
2012. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Aranyos vagy! Remélem,hogy nincsen semmi bajom :D Neked is minden jót! :))
2012. febr. 18. 15:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Megint második vagyok. Azért gondoltam, hogy a szíveddel is lehet gond, mert nekem is voltak bajok a szívemmel, és nekem is volt légszomjam. De nagyon remélem, hogy Neked nincs ilyen nagy gond. Még egyszer minden jót kívánok Neked és azt, hogy tényleg soha, de soha ne tudd meg milyen egy komoly betegség!!! :) Nagyon vigyázz magadra!!! :)
2012. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi és sajnálom,hogy te már tudod,hogy milyen a szívbetegség!!!! :(( Te is vigyázz magadra és legyél boldog az életed további részében!! :))
2012. febr. 18. 16:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Megint a második válaszoló vagyok. Remélem jól vagy!? Tudod, így ismeretlenül is érdekel, hogy mi van Veled. Remélem nincs olyan komoly bajod, mint nekem volt, de engem aggaszt a légszomj, és a szívtájéki fájdalom. Nagyon szépen kérlek, menj orvoshoz, és ha tudsz valamit kérlek írd meg akár privátba is. Nagyon szépen köszönöm a jókívánságaid, és én is ugyanazt kívánom Neked egész életedre!!! Menj orvoshoz nehogy tényleg valami komoly baj legyen!!! Erre még gondolni is borzasztóan rossz! :( Vigyázz magadra nagyon!!! Ha megtudsz valamit kérlek írj!!! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. febr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!