Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez minek lehet a jele? :O :O ://

Ez minek lehet a jele? :O :O ://

Figyelt kérdés
Aki tud kérem segítsen! Ezek minek a jelei? Légszomj,szívfájdalom,hamar elfáradok,fejfájás(néhaa),szédülés is néha.Általában hamar érzem magam úgy,hogy jóllaktam,pedig még alig ettem ár falatot,de van amikor sokat eszem és akkor sem elég. Mért vannak ezek? 14 éves vagyok és 46 kg.Egyáltalán nem vagyok kövér,és semmi bajom nincsen,amiről tudnék. De nem értem,mik ezek a tünetek? Kérlek ha tudod,mi lehet a bajom,segíts nekem!! Előre is nagyon köszönöm az értelmes válaszokat! :)
2012. febr. 18. 12:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Most éppen náthás lettem :S Úgyhogy el tudok menni orvoshoz és majd mondom neki,hogy mit érzek! :) Majd megírom neked privibe :D Minden jót!!
2012. febr. 19. 08:00
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia! Megint a második válaszoló vagyok. :) Érzel még fájdalmat a szívednél? Van még légszomjad? Remélem már nincs, de tényleg jobb ha orvoshoz mész. Lehet, hogy nem hiszed el, de aggódom, nehogy valami komolyabb bajod legyen! Várom a leveled, és remélem jó híreket tudsz írni magadról! Nagyon vigyázz magadra!!! Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. febr. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Most például nem érzek semmi fájdalmat :) Csak folyamatosan fújom az orrom és köhögök! :( Ha gondolod írj rám priváton és beszélgessünk "négyszemközt" lenne pár kérdésem...:) Köszi a törődést! :))
2012. febr. 19. 08:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!