Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a menstruáció jele? . Infó...

Ez a menstruáció jele? . Infó lentebb

Figyelt kérdés

Meg van rá minden jel a mellem nől, néha fáj ...

Tegnap meg ma a fehérneműmön vér csepp volt.


2012. febr. 5. 09:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
lehet hogy az, valószínű:)). De akármi lehet kb. amaugy nálam is ez van, elmúlt, aztán megint, de még nem jött meg...:(
2012. febr. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez tényleg lehet a menstruáció előjele.
2012. febr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Hány éves vagy?Terhesség?
2012. febr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
12 leszek márciusban.(Még sose menstruáltam)
2012. febr. 5. 21:31
 5/15 anonim válasza:
szerintem ha még nincs meg a mesid akkor lehet hogy megfog már jonni mert nkm is igy kezdodott
2012. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De tegnap nem is jött.
2012. febr. 9. 14:04
 7/15 anonim ***** válasza:
nekem 13 lesz a lányom, és 11,5 volt amikor elkezdődött a mesije. Néha előfordult neki előtte 1-1 csepp vérezgetés,a has görcsölt, a mellei iszonyatosan feszültek, sokszor szédült és fájt a feje. Mindenképp használj tisztasági betétet, a táskádban legyen betét és nedves wc-papir vagy popsitörlő. És ami fontos ne ilyedj meg ha valójában megjön! Fontos, hogy felkészült legyél amikor eljön ez az idő!!! És ami még fontos az iskolában ne tedd közzé. Ez egy személyes dolog ami rád tartozik. Ha rosszul érzed magad vagy görcsölsz kérjetek a szüleiddel felmentést tesi-ből. Nekem a lányom amikor görcsöl nospát és algoflexet vesz be egybe. Ha szükséged van még segítségre írj és válaszolok.
2012. febr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 10. 12:53
 9/15 A kérdező kommentje:
És mostanában nagy szokott fájni a hátam. Valamikor a iskolatáskámtól valamikor meg csak úgy magától fáj és a néha a derekam is szokott. Ez is lehet a "jele" ?
2012. febr. 10. 13:12
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, lehet a menstruáció jele a hasfájás.
2012. febr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!