Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggeltől-estig tartó hányinge...

Reggeltől-estig tartó hányingerre van valami jó megoldás?

Figyelt kérdés
9 hetes terhes vagyok,és a hányinger kihat a munkámra,a magánéletemren egyszóval mindenre,és már sok mindent kipróbáltam,de idáig semmi sem segitett.
2012. márc. 16. 19:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nekem egy kicsit enyhített a gyömbér (csak a canada dry). Nem lett számottevően jobb, de enyhült, már fel tudtam kelni, és el tudtam menni dolgozni.

Előtte ki se tudtam lépni, mert a budin töltöttem az időm:(


MOndjuk így is brutál volt, mert a hányinger megmaradt, csak már nem kínzott annyira borzasztóan.

2012. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem a hideg tej vált be
2012. márc. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Semmi se igazán, csak 10-20 percre enyhült a hideg dolgoktól. Az idő oldotta meg. 18 hét volt sajna... :o(
2012. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én is 9 hetes vagyok és a tegnap még erősödött a hányingerem!

Most éjjel van és arra ébredtem,h mindjárt hányok,de nem jött csak kínoz.

Ilyenkor elkezdek kortyolgatni valamit és falok néhány falatot attól jobb lesz.

9.héten tetőzik a Hcg szint, azután a 10.héttől csökken.

De nem mindenkinél.Nálam az előző terhességemnél is így volt.

Nézd ezen a linken van egy grafikon amin látni lehet h a 9.hét utolsó napjaiban tetőzik a Hcg. Azután csökken.

[link]

Pontosan mikor volt az utolsó menszid?

2012. márc. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A gyömbér tényleg jó, de inkább tea formájában idd, mint cukros üdítőként.
2012. márc. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok, egyetértek az utolsóval, tényleg jobb lett volna tea formájában, de nekem az égvilágon semmit nem használt:(


Még a Kinley gyömbér se, kizárólag a canada dry.:(

2012. márc. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%
A gyömbéres üdítőben csak aroma van,nem is használhat....
2012. márc. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem két hét gyömbér után attól is égni kezdett a gyomrom. :o(

A kóla valamivel jobb volt, és más szénsavas üdítő is.


Hosszabb távon a Lidliben kapható Saguaro citromos szénsavas víz volt a legjobb. Hűtve. (Ebben cukor van, és nincs mesterséges édesítő!)

2012. márc. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a terhesség velejárója aki tünetekkel küzd.az elviselés és belenyugvás marad,na meg a remény,h szerencsés leszel és 12 hét körül elmúlik:)kitartást:)én 20 hetesen belenyugodtam,h még mindig küzdök:)vagy már megszoktam nem is tudom:Dde voltak nagyon gyatra pillanatok és wc már egész jó haverom lett:D
2012. márc. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kedves 79%, neked teljesen igazad van, nyilvánvalóan jobban tudod, így ismeretlenül, hogy mi enyhítette az ÉN hányingeremet. Bocsáss meg, hogy meg mertem kérdőjelezni a tájékozottságodat.

Hát ilyet...

2012. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!