Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Táncolni állapotosan? Salsa?

Táncolni állapotosan? Salsa?

Figyelt kérdés
Hello! Tud erről valaki valamit? Terhességem előtt minden nap táncoltam. (Salsát) Aztán a terhességem elején véreztem a 8. hétig, akkor a 12. hétig nem lehetett semmit, aztán nyugi a 18. hétig. Onnan meg keményedek és folyamatosan fáj a pocim. Most vagyok félidős. Megőrülök a folyamatos pihitől. TÁNCOLNI AKAROK!!!! Lehet?
2009. jún. 11. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Ha keményedsz, és fáj a hasad, akkor szerintem ne táncolj. A Doki mit mond?
2009. jún. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát a dokim az nem mond semmit, azon túl, hogy feküdjek és szedjem a napi 450g magnéziumot. De hát nem beteg, hanem csak terhes vagyok!!!!áááááááááááááááááááááááááá se szex, se sport, se semmi áááááááááááááááááááááááááá (Igen ilyen amikor bekattan a kismama :o) )
2009. jún. 11. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kockáztass,tudom,hogy nagyon nehéz,de most elsősorban nem te vagy a fontos,hanem a babád.Én is bevéreztem a terhességem elején,elég nagyon,sírva rohantam az orvoshoz,mert pontosan tudom,milyen könnyű elveszíteni egy babát.az első kérdésem a baba volt,hogy vele minden rendben e.ha vérzel,ha keményedik,és fáj is pocod,ne kockáztass.persze nem kell múmiának lenned.annyi minden mást csinálhatsz ami nem veszélyezteti a babád.én bitos,hogy most őt tartanán szem előtt.talán találsz magadnak elfoglaltságot.
2009. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha keményedsz és folyamatosan fáj a pocid, akkor te bizony "beteg" vagy, lásd a fekvést és a rengeteg magnéziumot! Egy "normál" terhességnél nem mondja a doki h feküdj és folyamatosan szedj görcsoldót, ennek komoly oka van! Ne táncolj, tartsd be a doktor utasításait, nehogy baj legyen! (kinyílik a méhszáj, beindul a szülés a korai méhösszehúzódásoktól)
2009. jún. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!