Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » . Görcsölök fáj barna folyásom...

. Görcsölök fáj barna folyásom van de nem jön meg. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 23:52
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
hát muszájj lessz máshoz fordulnom az biztos....mostmár nrm is tartok a terhességtöl..mert szerintem ha a vasárnapi szeretkezésnek lennének következményei akkor az szerintem már vasárnap este éreztem volna h görcsölök vagyis beágyazódik a sperma..
2012. márc. 16. 10:41
 12/16 anonim ***** válasza:

Dehogy is!:)

A beágyazódás 5-8 nap!

Aznap még semmi sem kell érezned!Sőt a legtöbbet utána se éreznek semmit!

De nagyon sok tényező van aminek egyezni kell a babához!

Szerintem ez gyulladás lesz,most egyenlőre foglalkozz ezzel!

2012. márc. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Vagyis rosszul írtam!A megtermékenyült petesejt vándorol 5-7 napig,aztán még 7 nap a beágyazódás!Tehát az aktust követő 14. napon érezhetsz valamit és akkor célszerű az első tesztet is elvégezni!
2012. márc. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
óóó most kicsit megnyugodtam,mert akkor ez több mint valószinü h egy jó kis felfázás....nem bánnam ha terhes lennék csak még nem lenne egészséges mert szeptemberben el kelett vetetnem egy 5 hetes élettelen magzatot karambol miatt és azt tanácsolta az orvosom h jó lenne ha legalább meg egy évig várnák a gyerek válalással...ja és azt is tanácsolta h addig ne szedjek fogamzás gátlót sem....
2012. márc. 16. 11:12
 15/16 A kérdező kommentje:
vagy az is lehet a gond h cisztáim vannak....még csak 1 napja késik...de most elmúltak a görcseim egész nap nöi gyógyteát ittam nem tudom h mi van
2012. márc. 16. 14:25
 16/16 anonim ***** válasza:

A ciszta is okoz görcsöt,igen!De folyást azt hiszem nem!

Mindegy végül is,a lényeg hogy minél előbb lásson orvos,mert így tippelgetni nem a legokosabb!

2012. márc. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!