Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár hetes kis idős kis mama...

Pár hetes kis idős kis mama vagyok, sajnos nem sokáig. Tudtok ajánlani valamit hogy ne érezzem ezt az undort? Pl. :aktivan ki főzök. ümm de finom lessz. Aztán megsem birom kostólni.

Figyelt kérdés
Kifejezett hány inger még nincs csak undor.Jól gondolom hogy előbb utóbb hány inger is lessz?
2012. márc. 13. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
első 3 hónap az általában ilyen. nincs rá semmi, de aztán jó lesz :) fontos, hogy olyan emberekkel vedd körül magad, akik szeretnek.
2012. márc. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a friss gyömbérből készült tea segített. Nem emlékszem pontosan, hogy hogyan készítettem, mert már régen volt, de a netről szedtem le. Én mondjuk nem hánytam csak a hányingerem volt meg, de sokszor olyan jól esett volna hányni. Remélem gyorsan túl leszel rajta , nekem a 11. hétig tartott.


(az első mondatodat viszont nem értem, hogy miért sajnos, hogy nem sokáig vagy pár hetes kismama?)

2012. márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
elveteted?vagy elfog menni a baba?
2012. márc. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
nekem a szénsavmentes kóla enyhített a tüneteimen. fontos, hogy hideg legyen. érdekes, hogyha itthon voltam, akkor egész nap émelyegtem és öleltem a WC-t, de ha mennem kellett valami hivatalos helyre, akkor semmi bajom nem volt. egyébként nem feltétlen lesz ebből hányinger, de még nagyon az elején jársz, ki tudja mit hoz a sors..
2012. márc. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted azt hogy nem sokáig?
2012. márc. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az mit jelent, hogy sajnos nem sokáig?

Nem feltétlenül lesz belőle hányinger, bár én nem tudtam volna elkülöníteni az undort és a hányingert. A 18. hétig tartott.


31 hetes kismama

2012. márc. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért mert nem tarthatom meg a kis babámat.. azért sajnos.. :((
2012. márc. 13. 12:45
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 13. 12:45
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
És neked most ez a legnagyobb problémád??? Az, hogy undorodsz ettől-attól? Nem értem az ilyen "embereket".
2012. márc. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Érződik hogy akarod a babát,de akkor miért nem tarthatod meg?(ha szeretnél róla írni..)
2012. márc. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!