Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 honapos terhes vagyok. Elég...

1 honapos terhes vagyok. Elég sokszor fáj a hasam, mintha menzeszem jönne meg. Vagy belém szzurnak. Ez normalis a terhesség első heteiben?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:

abszolút normális.

Egy dolog nem normális, ha vérzés van, és olyan görcs, amitől összegörnyed az ember, nem tud járni, állni, az utalhat méhen kívülire. (gondolom még nem voltál u.h.-on)

de ha ilyened nincs, légy teljesen nyugodt, minden o.k., csak még fészkeli be magát a babuska! Ja, és magnézium vagy magneB6 segít ám a hasfájáson igen hamar, én is azt "toltam' :-)

2012. márc. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem még nem voltam .....es koszi a választ.
2012. márc. 13. 09:17
 3/9 anonim ***** válasza:
nálam még a mai napig igy megy, görcsölés hasszurkálás stb, nő a baba
2012. márc. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a magnézium szüntette el.
2012. márc. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is 1 honapos vagyok,és érzek elő jeleket mensire.. Kétszer meg is jött fél napra.Volt már két abortuszom ,és van egy babám. Lehet hogy méhen kivüli????

Bocsi hogy itt kérdezek csak látomhogy tapasztalt emberek társalognak... :)

2012. márc. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért volt abortuszod?

Sajnos csak orvos tudja megmondani Uh -al h méhen belül vagy kívül van.

De azt vettem észre h ha egy nőnek egyszer előfordul a méhenkívüli akkor többször is.Talán az endometriózis miatt.

Én 4 szer maradtam terhes és egyszer sem volt méhen kívül.

2012. márc. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Válaszoló: Hát ha véreztél, az lehet mástól is, nem csak attól, hogy méhen kívüli. Lehet, hogy semmi gond, csak a szervezeted úgy gondolta menstruál kicsit, lehet az oka alacsony progeszteron szint, lehet fenyegető vetélés, ezt nem lehet tudni. Én a helyedben felkeresnék mielőbb egy dokit, ha ad Duphaston gyógyszert nem fogsz vérezni, a görcsre meg jó a magnézium, és az u.h.-on látja ha véletlenül méhen kívüli. Remélem minden rendben lesz.
2012. márc. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszokat,és igen mielőbb fel keresek egy dokit..
2012. márc. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nekem nem mehen kivuli...az első terhessegemnel is picit fajt a hasim,de nem enyire.azert kerdezem,hogy normalis e ez.
2012. márc. 13. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!