Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kutyám ugrott fel én meg...

Kutyám ugrott fel én meg hajoltam le és eléggé lefejelte az alhasamat,18 hetes vagyok. Múlt heti uh-n pont fejjel lefelé volt a baba, persze lehet, hogy már megfordult. Lehet szerintetek gond?

Figyelt kérdés
Felhívtam az orvost, azt mondta, hogy nincs semmi gond, a magzatvíz megvédi... Fordult elő valakivel hasonló? Azóta picit fájdogál ott, de az is lehet, hogy beképzelem.
2012. márc. 12. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem érzel semmi fájdalmasat, nem vérzel, nem görcsölsz, akkor nincs baj. A magzatvíz tényleg megvédi a babákat.

Én hassal estem neki a falnak, mikor már nagy volt a pocim. Most itt ugrál mellettem a makk egészséges 1,5 éves kislányom.

2012. márc. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Nyugodj meg! Én is hasonlóképp jártam 2-3 hete a kutyámmal. Nem lett belőle semmi gond. Múlt héten voltam a 20 heti Uh-on és mindene megvan nagyon jól érzi magát odabenn.

Én is nagyon megijedtem, egyébként, de jó biztonságban vannak.

21 hetes kismami

2012. márc. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok! Köszönöm a gyors válaszokat!

Mondom, picit fájogat, de lehet, hogy tényleg csak beképzelem.

2012. márc. 12. 18:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem masfel hete volt autobalesetem es az ov nagyon megnyomta a hasamat lent, meg a bordamat is. Fajt is utana a hasam par napig, megijedtem, megnezettem a babat, de minden rendben volt vele.

Azt mondtak, egyebkent sem lehet baja, mert ez olyan, mintha egy lufiba raknank vizet, es abba raknank valami gyumolcsot es azt jol megraznank. Szoval a baba csak egy kicsit himbalodzik, de semmi baja nem lehet neki.

Hulyen hangzik, de nekem a vedono igy magyarazta!

Remelem teged is megnyugtat egy kicsit! :-)

2012. márc. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A babát megvédi a magzatvíz, viszont attól még neked fájhatnak a szöveteid, ahogy összeütköztetek, kicsi bevérzés, ödémásodás is lehet. Néhány napon belül el kéne múlnia.
2012. márc. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm! Nagyon megnyugtat az összes válasz amit írtatok! Csak tudjátok elképzeltem ahogy az a kis pici feje összerezzen.

Autóbaleset???? Az azért elég durva lehetett! Remélem nem volt nagyon komoly és mindenki jól van.

Szerencsére nincs semmi külső nyoma a hasamon. Remélem belül sincs semmi!! :)

2012. márc. 12. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!