Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódom, nem kéne már az...

Aggódom, nem kéne már az embriónak jól látszódnia?!?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt elmentünk egy szakrendelésre, mert nagyon kevés, barnás folyást tapasztaltam. A dokimhoz jövő hétre van időpontom (első vizsgálat). A mostani doki azt mondta, hogy hüvelygyulladásom van, nem a méhemből jön a vérzés, úgyhogy ez miatt nem kell aggódnom. Írt fel hüvelytablettát. Hasi UH-ot csinált, (szerintem nem túl jó felbontású géppel) méreteket nem mért csak azt írta a papírra, hogy: "Az uterusban szabályos alakú petezsák, embrió sejthető." 6+4 hetesnek kéne lennem. (január 26-án volt meg utoljára, február 9-én voltam együtt a párommal, 28 napos ciklusaim vannak.)


Várom válaszaitokat! Köszönöm!


2012. márc. 12. 13:48
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: Az UH a következőképpen zajlott: rátette az UH fejet a hasamra, rögtön látta a petezsákot. Abból a szempontból normális volt, hogy felém fordította a képernyőt, bár valószínű azért, mert nem volt nehéz észrevennie, hogy majd leesek az ágyról, hogy én is lássam a picikém :o). Mondta, hogy ez a méhem, ez a folt pedig a petezsák, illetve, hogy ő egyenlőre nem lát benne semmit. Gondolhatjátok, hogy majd elríttam magam. Megkérdeztem, hogy nem kéne már látszódnia a picinek, mire ő: várjunk még, majd meglátjuk...A sima nőgyógyászati vizsgálataim is tovább tartottak. Még akkor is megmérték a méhem méreteit, de itt semmi ilyenről nem volt szó!
2012. márc. 12. 14:37
 12/24 anonim ***** válasza:

Én most a 3. babámat várom és 6 hetesen mentem el dokihoz. Persze nem látott semmit én meg hogy hogy nincs szívhang?!

Erre a doki: Ááá nincs még ennyi rutinja? Majd 2 hét múlva :)... és tényleg volt is 2 hét múlva. Ne parázz!!!

Gondolom a kijelentés ami fájhatott a dokitól. Nekik ez a munkájuk és néha nem figyelnek arra, hogy ez egy érzékeny pont az életben.

2012. márc. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Első vagyok:remélem minden rendben lesz,kíváncsi vagyok a saját dokid mit mond.De addig is nyugodj meg,nem tesz jót,ha idegeskedsz.
2012. márc. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok mindannyian!!! Köszönöm a támogatást!!! Sokat segít :o) Ha többet tudok megírom!
2012. márc. 12. 15:52
 15/24 anonim válasza:

Szia!

Nálunk a ,,8.héten" volt szívhang!!El akartak kaparásra küldeni,még jó hogy a megérzésemre hallgattam!

Utolsó menszesztől számolnak,hülyeség.Nálam nem jött be.

Hasi Uh ilyen korán?Megértem hogy alig látszik valami!

2012. márc. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm megnyugtató válaszod!

Ma boldogan keltem :o)Úgy érzem minden rendben van/lesz! Igyekszem ezeket a pozitív gondolatokat megtartani :)


Aranyosak vagytok!



Szép napot és boldog babavárást mindenkinek!

2012. márc. 13. 08:03
 17/24 Szandy89 ***** válasza:

Én 6+2 hetesen voltam először dokinál.akkor volt a picikénk 5,6 mm és dobogott a picike szíve!!!

Hüvelyi ultrahanggal nézte!

Nálad is minden rendben lesz nyugi!!! :)


9 hkm

2012. márc. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy így lesz! Az elmúlt néhány napban erősödtek a rosszulléteim. Holnap 16:00-ra van időpontom a dokihoz. Huhh! Izgulok! Remélem, hogy nem lesz üres a petezsák és minden rendben lesz!


Gratulálok a babához! Boldog babavárást!

2012. márc. 19. 09:19
 19/24 anonim ***** válasza:
Feltétlen írj majd!DRUKKOLOK!
2012. márc. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Ma voltam dokinál. Boldog vagyok nagyon :o)! 1,1 cm-es a picim (7+1 napnak felel meg) és dobog a kicsi szíve :oD ! 4 hét múlva kontroll, de azt mondta a doki, hogy minden rendben van!



Köszönöm még egyszer a biztató szavakat!

2012. márc. 20. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!