Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódom, nem kéne már az...

Aggódom, nem kéne már az embriónak jól látszódnia?!?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt elmentünk egy szakrendelésre, mert nagyon kevés, barnás folyást tapasztaltam. A dokimhoz jövő hétre van időpontom (első vizsgálat). A mostani doki azt mondta, hogy hüvelygyulladásom van, nem a méhemből jön a vérzés, úgyhogy ez miatt nem kell aggódnom. Írt fel hüvelytablettát. Hasi UH-ot csinált, (szerintem nem túl jó felbontású géppel) méreteket nem mért csak azt írta a papírra, hogy: "Az uterusban szabályos alakú petezsák, embrió sejthető." 6+4 hetesnek kéne lennem. (január 26-án volt meg utoljára, február 9-én voltam együtt a párommal, 28 napos ciklusaim vannak.)


Várom válaszaitokat! Köszönöm!


2012. márc. 12. 13:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Hát,ha valóban 6+4 hetes vagy, a baba már kb. 8 mm-es.Én 7 hetesen voltam,és már szívhang is volt.Nem biztos,hogy félidőben fogant."Csak" 1x voltatok együtt?Mert akkor túl sok lehetőség nincs a teherbeesésre,csak 2-3 nap,mivel addig életképesek a kiskatonák.
2012. márc. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Szia! Én ma voltam az első vizsgálaton! Nekem ezt írták le: gravid uterusban egy éló embryo látható, CRL:6 mm, 6 hetes 3 napos terhességnek felel meg! (A vérzéskimaradás időtartama: 7 hét 5 nap) És már hallottam a kis pocaklakóm szívhangját! Nagyon boldog vagyok! Második baba lesz!

Ne idegeskedj, az soha nem tesz jót! Kúráld ki a hüvelygyulladást és jövő héten menj el az első vizsgálatra! Minden okés lesz! Jó babavárást!

2012. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Hát igen 6+4 hetesen mi már szívhangot is hallgattunk. De mint amint írtad nem volt túl jó a gép azért nem látott még embriót. Szakrendelésen amúgy is hajlamosak kapkodni. Ja és épp ebben az időben barnáztam én is és nekem is csak egy enyhébb hüvelygyulladásom volt. Nyugodj meg nem lesz semmi baj.
2012. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hüvelyi UH-gal jobb képet tudtak volna csinálni ugye? Bizakodom nagyon, hogy jövőhéten minden rendben lesz! Régóta tervezzük a babát, de az év elején sajnos nem sok lehetőségünk volt a próbálkozásra párom munkája miatt (igen 1x voltunk együtt)
2012. márc. 12. 14:06
 5/24 anonim ***** válasza:

Az első csemetémmel 6+1 hetesen volt már szívhang

Most a maásodik babóval 6+4 hetesen voltam, és nem volt szívhang, beparáztam rendesen, két hét múlva mentem vissza,minden rendben volt, és először nekem nem is adott a dokim papírt,annyit mondott,hogy petezsák benne embrió,de várjunk még.


Nyugi,minden rendben lesz!!!!


16 hónapos csaj és 16 hetes pocaklakó anyukája

2012. márc. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm! kicsit megnyugtattál!
2012. márc. 12. 14:16
 7/24 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok (13:57): nekem így első alkalommal hasi UH-ot csináltak nagyon jó UH-géppel (jó felbontás) a Női Klinikán és kiváló szakember diagnosztizált!

Hogy 1-szer voltatok együtt? Az nem számít, a lényeg, hogy baba legyen a dologból (-:! És ugyebár, minden baba egyszeri együttlétből alakul ki! Sok sikert!

2012. márc. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Az első vagyok.Nem rosszallásból kérdeztem,hanem azért,mert akkor szinte kizárható,hogy sokkal később fogant a baba(tehát szerencsés vagy,mert szinte pontosan tudod a fogantatás időpontját).Írod,hogy hasi UH-al nézett.Akkor szinte tuti,hogy amiatt nem látott sok mindent.Mikor kell vissza menned?
2012. márc. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Nem bántott a kérdés, hogy hányszor voltunk együtt, ne aggódj...csak igazából engem is az idegesít, hogy max. 2 nap eltéréssel foganhatott a baba és ekkor már látni szokták a picit. A szakrendelős doki azt írta a papírra, hogy 10 nap múlva vagy vérzés esetén kontroll. Dokimhoz 20-ára van időpontom.
2012. márc. 12. 14:28
 10/24 anonim ***** válasza:

Mi is januárban csak egyszer voltunk együtt védekezés nélkül...és január végén pozitív lett a teszt! Szóval ezzel nem írtál hülyeséget! :-)

Nekem 6+5 hetesen nézték meg akkor volt 8,2mm és volt szívhangja!

Mikor kell visszamenned? Nekem amikor nem találtak még semmit...akkor volt hogy 3 naponta vagy 1 hét múlva hívtak vissza!


Üdv, 10hkm

2012. márc. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!