Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt olyan, hogy gyenge...

Kinek volt olyan, hogy gyenge szívhangja volt az embriónak? Mi lett utána?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálad ez volt? Hány hetesen voltál dokinál? MOndott valamit?

Mikor én 9hetesen voltam dokinál, volt szívhang, de nem ilyen nagyon erős, hanem elég gyengél hallattszott, de nem mondta a doki, hogy ez baj lenne. Valószínűleg az UH fej abból a szögből csak éppen így vette az "adást". Azóta 18hetes vagyok- és minden rendben van a babával.

2011. szept. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm,hogy írtál,én 7 hetes vagyok 23 mm-es petezsákkal és 4 mm-es embrióval és igen gyenge szívműködéssel.Aggódom..
2011. szept. 15. 12:27
 3/12 A kérdező kommentje:
örülök,hogy a te babád rendben van.Hallani nem hallottam,csak mutatta a kis gyenge pulzálást.A papíromon 8 hét van írva,de én tudom,hogy később fogant,ezért a 7.héten vagyok.Barátnőm 5 hetes és csak úgy zakatol a kis szíve az ő babájának.
2011. szept. 15. 12:30
 4/12 anonim ***** válasza:

Hasi uh volt? Mert akkor az is befolyásolja szerintem, de hüvelyinél is simán előfordulhat, hogy "messze" van a kis 2cm-s petezsák az uh fejétől.

Dokid egyébként mondott valamit? Ha ő nem mondta hogy gond van, akkor gondolom nincs is semmi. NEm rendelt vissza valamikorra- esetleg egy köztes UH-ra, hogy ellenőrizze a babát?

Én első terhességgel 5hét6naposan voltam dokinál,és nem volt szívhangja a kicsinek még, a doki mondta, hogy menjek vissza 3hét mulva, megnézzük él-e, hal-e? Kicsit szíven ütött ez a "jóindulatú" mondata, de azóta ez a kisember már 15hónapos zsivány fiucska- ugyhogy nagyon is él! :)

Drukkolok, hogy nálad is minden rendben legyen.

2011. szept. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hüvelyi uh volt,1 hét múlva kontroll.igazából azt mondta,hogy 60% ban nem marad meg,30% ban megmarad,de így is esélyes.ezt nem igazán értettem de mindegy :) csak remélni tudom akkor,hogy a szívhang épp készül beindulni,gondolom nem egyszerre kezd zakatolni,vagy igen?
2011. szept. 15. 14:54
 6/12 anonim ***** válasza:

A kezdetektől gyenge szívhang volt, és 60-as a 140-160-as helyett. 8 hetesen spontán elvetéltem. Ez tavaly decemberben történt. Most 24+3 kismami vagyok.

Kívánom, hogy neked NE így alakuljon, de legyek én pozitív példa a továbblépéshez ha mégis gond lenne!

Sok sikert, sok erőt, és kitartást neked!

2011. szept. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ó jaj,nagyon sajnálom és gratulálok is egyben!és neked vérzéssel távozott?meg kellett műteni?neked is kisebb volt az embriód a kelleténél?azt hiszem nekem is nagyon kevés esélyem van :( a google-t használva se tudok több információhoz jutni,mennyi ebből a vetélések százaléka.
2011. szept. 15. 16:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem ne arra gondolj most,hogy elvetélsz hanem,hogy Ő egy kis harcos és amíg Te nem adod fel addig Ő sem fogja hidd el!!!!Sok-sok szerencsét kívánok!
2011. szept. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nagyon kedves vagy,köszönöm :)
2011. szept. 15. 21:39
 10/12 anonim ***** válasza:

15:27-es vagyok.

Spontán, vérzéssel távozott, kisebb görcsökkel, nem kellett műteni. Igen, sajnos a kezdetektől nem stimmelt a méret sem.

Kitartás, sok erőt kívánok neked!

2011. szept. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!