Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen ihatok kávét?

Terhesen ihatok kávét?

Figyelt kérdés
Eddog naponta 2x ittam, nem erőset. Elég alacsony a vérnyomásom, ezért is ittam, na meg hogy hozzá voltam szokva.Tegnap teszteltem pozitívat, orvosnál még nem voltam.Köszi a válaszokat!
2008. ápr. 12. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is alacsony a vérnyomásom,megkérdeztem a dokimat azt mondta,hogy ihatok de sok tejjel,1dl kávét 1.5 dl tejjel öntöm fel.Napi kettönél ne igyál többet!Ha mégy dokihoz kérdezz rá. Gratulalok,boldog babavárást!
2008. ápr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, egyet-kettőt.
2008. ápr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy-kettot, tejesen, nyugodtan :)

Nekem is a vernyomasomra "irtak fel" es mellesleg imadom, es mindig is kaveztam.

Boldog babavarast!

2008. ápr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyet-kettőt nyugodtan, nem árt a babának. De lehet, hogy előbb-utóbb te nem kívánod majd. Az első időkben az állandó hányinger miatt rá se bírtam nézni, most már szívesen iszom minden reggel, meg néha, ha nagyon megkívánom, akkor ebéd után, de ez ritka.
2008. ápr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

figyelj ha enyyire aggodsz levegőt se vegyél, mért ne ihatnál kávét?!

ha csak ezeken fogsz aggodni, akkor ideges leszel és az ártani fog a babának!

hidd el a lebvegőben több a káros szennyezettség,, mint ha megiszil pár pohár kávét!

2008. ápr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Gondolom a sok koffein miatt kérdeztem.

Szerintem természetes, ha az ember( főleg első babánál, aki ráadásul nem is jött össze egyhamar) izgul egy kicsit, és talán túlreagál egy-két dolgot. Az előzőknek köszönöm a válaszokat.

2008. ápr. 13. 20:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!