Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten kell mindenképp...

Hányadik héten kell mindenképp dokihoz mennem?

Figyelt kérdés

tehát hány hetesen kell dokihoz mennem?


meddig húzhatom?

mennyi a max?

mert azthalottam nemjo ha korán belémdugja a hüvelyúltrahangot.

megvárhatoma 10. hetet?

és honnan számoljam hogy hányhetes vagyok_?ugyértem tudom hogy a menzitől de ebben az esetbenis?

nemjobblenne ha ben azesetben a beágyazodástol számolnám?


2008. ápr. 12. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Az utolsó menstruációs naptól számítják és ha kb. 5-6 hetes vagy, már mehetsz a dokihoz, nem érdemes húzni, és az sem biztos, hogy hüvelyi UH-ot csinál, én 6 hetesen mentem először és már hasit csináltak, mert olyan modern berendezése van a dokinak. Aztán elküldenek a kötelező laborvizsgálatokra, majd védőnő, kár ezt a 10. hétig elhúzni, mert akkor csak járkálhatsz állandóan ide-oda.

Szerintem ha a menszesz legalább 2 hete késik már, keress egy jó dokit!

2008. ápr. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia

En 5 hetesen voltam eloszor,es csinalt huvelyi uh-t,de annyira noirmalisan,h eszre sem vettem,h "belemdugta".

Szerintem is 6-7 hetesen ha mesz az jo /ha nincsen semi gond,verzes,gorcsoles erosen/mert akkor mar lehet,h a babad szivhangat is hallani fogod.

Itt meg tudod nezni,h mennyi idos vagy most,es az alapjan eldontheted mikor mesz orvoshoz.

[link]

vagy ezen

[link]

Boldog babavarast kivanok

19 hetes kismama

2008. ápr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 10 hetesen mentem elöször! Böven ráérsz akkor! Legalább nem piszkállnak annyiszor, meg akkor már látod a babót is! Mindenképpen az utolsó mensitöl számoljáll! Jó babavárást!
2008. ápr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 3 válaszoló vagyok! Tavaj ugy ment el a babám ,hogy tul korán mentem és nem látták! Emiatt 3 naponként mennem kellet uh-ra . Legalább 4x voltam és az utolsónáll vége lett! Ezért mondtam hogy ráérsz!!!!
2008. ápr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!