Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi pénzt ajánlatos adni...

Mennyi pénzt ajánlatos adni az orvosnak a terhesség során?

Figyelt kérdés
Én amikor először voltam, 5000-adtam, és úgy gondoltam, minden második alkalommal odaadom. De nem vagyok ebben járatos, és nem tudom, nem kevés?
2008. ápr. 11. 18:26
1 2 3
 21/22 bendzso ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval! egyltalán nem kell fizetni a dokinak. ne válassz magadnak dokit, járj be a kórházba tb-s betegnek, és vizsgáljon meg az az orvos, aki éppen ott van, ne adj egy vasat sem DE ha elvárod valakitől, h ő vizsgáljon meg mindenegyes alkalommal, bármikor hívhassd ügyes bajos dolgaidddal és a nagy napon ő legyen ott melletted, akár ünnep nap, akár nem, akár éjjel, akár nappal, munkaidőn kívül, magánrendelőt tart fent, akkor ne szóljátok már le, h pénzt kér a szolgáltatásért!!!!!!!! nem hiszem, h san diegóban a magán rendelőkben nem kérnek el extrapénzt a dokik! szóval ezt azért ne akarjátok már beadni nekünk, azért ez elég nagy gurítás!!!!!!!!!!!!!! attól,mert meszziről jött ember bármit mondhat, hülyék azért nme vagyunk!!!! ma, amikor lassan a levegőért is fizetni kell, ne várjátok már el egy extraszolgáltatásért ne kérjenek pénzt (akár magyarországon, akár san diegoban)!!! a dokik sem jótékonysági intézmények, nekik is van családjuk és igen: munkaidőben és ügyeletben kötelességük ellátni minket és nem csak minket, hanme az összes tb-s beteget, de ha nem dolgoznak,akkor bizony miért várnátok el, h körülöttetek ugráljanak? nekik is jár a szabadság, a magánélet, ugyanúgy, mint bárki másnak. és ha pont a te kedvedért kell megszakítania a balatoni nyaralást, akkor nehogy már ennyi kárpótlása ne legyen se neki, sem a családjának...amúgy általános tapasztalatiam szerint a szülés tízszerese az egyszeri alkalomnak. tehát, ha a magánrendelőben ötezret kér alkalmanként, akkor tíz a szülés. nekem amúgy a fogorvos és a nőgyógyász mindent megér, magánorvoshoz járok, még akkor is, ha ez anyagi nehézségeket okoz, de alapos utánajárással meg lehet találni az t az orvost, aki annyit kér, aemnynit ki tud fizetni az ember (vagy hajlandó kifizetni) és még szipatikus is az orvos. szerencsémre az én két gyerekem a dokim munkaidejében született, így nem kellett azon izgulnom, h vajon beér e a szülésre, de ha pl. a kisebbik fiam az eredeti időpont szerint húsvét hétfőn született volna, akkor ő eljött volna az ország másik végéből, csak,h ő legyen velem. és ígyis úgyis adtunk neki pénzt, mert a terhességen kívül semmilyen kapcsolatunk nincs, nem tudjuk, milyen piát szeret, ha szeret, nem tudjuk milyen könyvet olvas, milye van vagy nincs, de mi akkor is hálásak voltunk, h ott volt és végigcsinálta velünk az egész babavárást! és ne hülyézzetek le már minket, mert hálának ki akarjuk fejezni és mivel a mai világban jobb ötlet nincs, így marad a pénz, amit összespóroltunk, mert tudtuk és tájékozódtunk, h mennyit akarunk adni.
2008. ápr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 bendzso ***** válasza:
az amerikai egészségügy, illetve társadalombiztosítási rendszer amúgy pedig híresen rossz, ha valóban képben lennél a témával, lehet, h nem vágnál fel vele...
2008. ápr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!