Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi pénzt ajánlatos adni...

Mennyi pénzt ajánlatos adni az orvosnak a terhesség során?

Figyelt kérdés
Én amikor először voltam, 5000-adtam, és úgy gondoltam, minden második alkalommal odaadom. De nem vagyok ebben járatos, és nem tudom, nem kevés?
2008. ápr. 11. 18:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Szia! Ez attól függ fogadott rovosról van szó vagy sem???!!!

Ha fogadott, akkor egyenlőre elég ennyi, ne aggódj észreveszed, ha tööbbet szeretne...

Ha nem fogadott, még véletlenül se adjál neki pénzt, teljesen felesleges, nem leszel előnyben.

Talán jobb, ha ezt a pénzt a babára költöd.

Viszont, ha te is úgy bővelkedsz, mint itt egyesek, akkor fizess amennyit gondolsz.

2008. ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
50%
Uzenem a 10 valaszolonak,hogy en nem arrol beszeltem,hogy mindenki kisjovedelmu otthon!Sot nagyon is jol tudom,hogy otthon is vannak igen csak gazdag emberek,de engem nem is ez erdekel!!Hiszen mindenkinek a maganugye hogy mennyije van!De lehet hogy inkabb a szegenyek jobban raszorulnak a penzre mint az orvosok,de vegul is mindenkinek a sajat dolga hogy hova adja ki a penzet!Csak az a szomoru,hogy sok orvos csak akkor viselkedik normalisan veled ha tomod a zsebet,sot sokszor meg akor sem!Ennyi a lenyege az egesznek!Egyebkent meg csak megsugom,hogy itt is vannak szegenyek azert mert ez Amerika!!!!De lagalabb itt normalis az egeszsegugy ha az ember nemfizet pluszt akkor is!
2008. ápr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindegy, hogy az ember kihez jár, és ha talált egy jó dokit, megéri megfizetni! Nekem fix áras magándokim van, 7 e a terhesgondozás, 7 e az UH-vizsgálat, viszont a kórházi laboreredményekért ő megy, nekem nem kell várnom se nála, se a laborvizsgálat előtt, minden olyan európai és szépen szervezett, hogy megéri nekem havonta ez a párezer forint!!!
2008. ápr. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem fogadott orvosom van. Az első alkalommal a magánrendelőjében voltunk, ott 6000FT egy vizsgálat. Mivel ott nincs UH, így azt abban a kórházban végzi, ahol dolgozik. Én is minden második alkalommal adok neki 5000FT-ot. A szülésnél pedig 50 vagy 60000FT-ot adunk majd.

Én azért azt is észrevettem, hogy az egyes vidékek, illetve Pest között elég nagy a tarifakülönbség. Itt Észak-Magyarországon ez teljesen korrektnek számít.

2008. ápr. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, melyik kórházba jársz? Én miskolci vagyok.
2008. ápr. 12. 08:21
 16/22 anonim ***** válasza:
Szia! Én is Miskolcra, a megyeibe!
2008. ápr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha van kedved, írj egy e-mailt! Mert "ez a mennyi pénzt adjunk" kérdés, igazából nálunk is fejtörést okoz.
2008. ápr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én el vagyok hűlve ezeken a pénzeken.!!! Ki engedheti ezt meg magának??? Mennyi nektek a ahavi bevételetek??? Nekünk az össz a férjemmel 100E albérletben lakunk plusz a rezsi alig marad, én ezt nem is tudnám megfizetni. Van orvosom, de Hála Istennek ő van az sztkban, a terhesgondozóban és nála tudok szülni is mert főorvos. Ezt tudja is, de még egyszer sem tartotta a markát! mindig elsőnek hív be és nagyon rendes, bár hozzáteszem veszélyeztettett vok, és már vetéltem egyszer. Amelyik orvos IGAZÁN méltó azrra hopgy ORVOSNAK nevezzem az ilyen!! szerintem. Én talán most majd adok neki egy 5000rest mikor újra mondom neki hogy akkor majd nála szeretnék szülni, és szűléskor max 15000ezret. Szerintem senki se érezze és te se magad rosszul azért hogy mennyit ad. És aki nem is tud adni????? Az miből adna ennyit??? SEMMIBŐL! Csak akkor adj ha muszáj, vagy tényleg ha kifejezettemn magánrendelőbe mész!

30 hetes kismama

2008. ápr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ez a ki mennyit ad,vagy adhat ez attőól is függ sajnos,hogy hol laksz,és hol szülsz.Én az első fiamat Pesten szültem,de vidéki vagyok,a doki nem fogadott el pénzt.Most mivel már nem ott szülök ahol csak én akarok,hanem ott ahová területileg tartozok,itt egy elég rossz hírű korház van,és itt már van bőven rosz tapasztalatom,hiszen anno sem véletlen mentem inkább Pestre,de mivel most több okból is nem megoldható hogy Pesten szüljek,hanem ebbe a kétes hírű kórházba,itt nekem nem mindeggy,kinek a kezébe kerülök,főleg hogy volt már vetélésem,koraszülésem,és most vérzésem is,és a szülés is komplikált lesz,én ugy érzem nekem megér bármennyi pénzt,hogy biztonságban tudjam majd magam,és a babát is...
2008. ápr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én debrecenbe járok MAGÁNdokihoz, és 5000ft. Aki nem akar fizetni, az ne menjen magándokihoz, mert a járóbeteg ellátóban kötelesek megvizsgálni. Nekem ez a véleményem. Van magánfogorvos, belgyógyász, stb. Annak is fizetünk, ha magánrendelésre megyünk, vagy nem?
2008. ápr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!