Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi pénzt ajánlatos adni...

Mennyi pénzt ajánlatos adni az orvosnak a terhesség során?

Figyelt kérdés
Én amikor először voltam, 5000-adtam, és úgy gondoltam, minden második alkalommal odaadom. De nem vagyok ebben járatos, és nem tudom, nem kevés?
2008. ápr. 11. 18:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én a fogadott orvosomnak 6000ft adok 4-5hetente.Boldog babavárást!
2008. ápr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
1.válaszoló,attol fugg milyen surun kell menned,kerdezz meg az orvosod
2008. ápr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nekem 10.000/alkalom=10.000/hó. Most, hogy az utolsókat rúgom, hetente kell mennem ctg-re.....stb. És most heti 10.000.
2008. ápr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Én 6000-et adok 4 hetente a dokimnak.
2008. ápr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Szia,

Én 5000 Ft-ot adok neki, minden talinál.Szülésnél meg 50-et kap.

2008. ápr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nekem 6000 ft alkalom,azaz/hó.Szülésnél pedig 60.000ft.
2008. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 8500,-/hó és szülés meg 85000,- lesz.
2008. ápr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
65%
Hat akkor nekem aranyeletem van,mert(a havi biztositasomon kivul amit fizetek)semmit nem kell fizetnem es luxus az orvosi ellatasom!Csak furcsa es nem ertem hogy otthon azert az ellatasert meg plusszba mindenki fizet a dokinak tobb tiz ezreket!Miert???Semmi extrat nem nyujtanak a korhazak is olyan lepusztultak!Itt San Diegoban nem normalisnak neznenek ha meg plussz penzt nyujtanak az orvosnak!Egyszeruen "torveny tiltja hogy elfogadja"!Most egyaltalan nem akarok senkit ezel egbantani csak inkabb szomoru a helyzet otthon!Nem ertem ha valaki kis jovedelmu,hogy tudja otthagyni a pl 70 ezer forintot!Nem is ertem!Mikozben allandoan fizeti honaponta a tb-t biztositast stb.,azert hogy ellasak a korhazban es meg plussz fizet??Mibol??
2008. ápr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
60%

Sziasztok!

Hát igen,ezért ilyenek az orvosok amilyenek.

Én őszintén megmondom,annak törném le a kezeit,aki először pénzt adott orvosnak.Az a dolguk,hogy ellássanak bennünket,ők erre esküdtek fel,amit nagyon gyakran megszegnek ugye.Szerintem nem sok olyan tisztességesen dolgozó ember van,aki még a fizetése mellé ennyit kap.

Hát én ezt nem is értem.Pedig megmondom őszintén,hogy az én férjem kicsit több mint a 10 szeresét keresi a minimálbérnek,de nekünk erre akkor sem lenne pénzünk.Lakástörlesztést fizetünk,autót tartunk fel,két gyereket tartunk el,a harmadikat most várjuk,szóval én inkább rájuk költöm,mint egy pénzéhes doki zsebét tömjem feleslegesen.Azt a gyereket én fogom megszülni,ahogy a többiért is én szenvedtem.És egyetlen doki sem tud semennyi pénzért egészséges gyereket garantálni,tehát előre meg minek ennyit fizetni?Én mikor megfogadtam a dokim,adtam neki egy tízezrest,és mondtam neki,hogy majd ha a kórházból egészségesen indulhatok haza az egészséges gyerekemmel,akkor adok annyit,amennyire meg leszek elégedve.Szerintem ez így faír.

De aki olyan ostoba,hogy százezreket szór el feleslegesen,amiért nem kellene semmit,annak úgy is kell,az utolsó fillérjét is adja a dokinak!!!

2008. ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Azért mert te San diegoban élsz,attól még lehet hogy nem mindenki olyan "kispénzű"itthon....
2008. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!