Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesek vagyunk. Ma egész...

20 hetesek vagyunk. Ma egész nap éreztem zsibbadást a bal karomban, de mostanra már nagyon felerősödött. Mit lehet ellene tenni, illetve mitől lehet? Nem jelent rosszat, ugye?

Figyelt kérdés
Felhívjam ezért a dokimat?
2008. ápr. 11. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt pont ilyen tünetem kb 3-szor az egész terhességem alatt. Volt amikor 20 órán keresztűl tartott.Bármit csináltam nem múlt el.

Lehet ettól,hogy a baba rossz helyen fekszik és nyom valami ideget.

Viszont hogyha nem múlik el mindenképpen szólj a dokinak.

Hogyha van vérnyomásmérőd otthon mindenképpen mérd meg a vérnyomásod. Csak a biztonság kedvéért.

2008. ápr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megmértem: 114/86, pulzus 84. Ez jó értéknek számít, nem? Lehet a vérnyomástól is a zsibbadás?
2008. ápr. 11. 17:56
 3/4 A kérdező kommentje:
bocs, 114 / 76
2008. ápr. 11. 17:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt zsibbadásom, és azt mondta a védőnőm és a doki is, hogy valószínűleg a baba ráfeküdt egy idegre, amiatt van. Ha zsibbadsz, emeld fel a karodat a fejed fölé vagy rázogasd meg, nekem ez segített!
2008. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!