Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előtej szivárog a melleimből...

Előtej szivárog a melleimből kb 5 het, de azt vettem észre, hogy néhe véres! Baj ez? 26 hetes Kismami

Figyelt kérdés
2008. ápr. 11. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Feltétlenul kersd meg orvosod,vagy mond el védönödnek.Az nem baj ha szivárog csak véres ne legyen,szerintem nem normális.Boldog babavárást!
2008. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem sérült meg a mellbimbód, s attól lehet véres? Ha maga a tej véres, az bizony baj, menj el azonnal orvoshoz. De szerintem valami horzsolás lehet a dologban, kidörzsölhette a melltartó remélem, nem pedig valami komolyabb baj!!
2008. ápr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizony baj.Biztos hogy vér?Mert az előtej néha annyira narancssárga(főleg az elején)hogy nem lehet hogy arra hiszed hogy véres?De ha maga a tej véres az gáz.Nekem az eggyik mellemben van 1 ciszta,pont egy tejkivezető csatornában,és mikor már nem szoptattam a fiamat,de még volt egy pici tejem,akkor kezdett el véressé válni.Most is felhívtam a doktornőt akihez járok az emlőcentrumba évente egyszer hogy nézze meg a mellem,mert nem tudom szoptathatok e majd a ciszta végett,de nekem azt mondta hogy elvileg az a ciszta nem fog akadályozni a szoptatásban,mivel terhesség alatt annyira átalakul a mell szerkezete hogy teljesen nyugodtan kezdjek el majd szoptatni,de ha vért észlelnék,akkor persze menjek el hozzá,mert azt muszáj lenne megnézni...
2008. ápr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem az előtejjel együtt szivárok,láttam,h tűhegynyi vér jött,mikor kicsit megynyomódott a mellem.Most nagyon megijedtem!

Hétfőn megyek az orvosomhoz,remélem megnyugtat!

2008. ápr. 11. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!