Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik fixre tudtátok...

Kismamák, akik fixre tudtátok a fogantatás napját! Hányadik héten szültetek?

Figyelt kérdés
Inszemes kismama vagyok, jövő szerdára kiírva. Kíváncsi vagyok, mi várható. Jó lenne már túl lenni rajta :)
2009. jún. 9. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
papírforma szerint a megtermékenyülést követő 266. napon születik a baba - nekem 267-re született, szóval majdnem
2009. jún. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első a 40. héten jött, a második 1 napot késett. Majd drukkolok neked, hogy minden rendben menjen.
2009. jún. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia!

Én is inszemes voltam.Tavaly június 10-re voltam kiírva de május 29.-én megszültem.Szerencsére,hatalmas volt a pocim!De nekem már a második babám volt.Tehát a 38.héten szültem!Amúgy szerintem a szüléshez nincs köze,hogy hogyan fogant a baba!Vagy van?

2009. jún. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szerintem sem a fogantatás módja számít, nem is azért kérdeztem, csak kíváncsi vagyok, hogy a nagykönyvben megírt terhességi idő hogy alakul a gyakorlatban. Mert ugye pontosan csak mi tudhatjuk, hány hétre/napra szültünk :)
2009. jún. 10. 10:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia.Én napra pontosan tudom,hogy mikor fogant a kisfiam(ovu teszt),és 39+4napra született,a kiírt időpont előtt 4nappal.Tuda ő,hogy mikor kell kibújnia:D

9hós kis srác anyuja

2009. jún. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok, azóta megtudtam én is, hogy a lányom ráérős volt!

40+4el szültem 21én.

:))

2009. jún. 25. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!