Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19. héten enyhe görcs normális?

19. héten enyhe görcs normális?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel görcsöltem,babó mozog.előtte volt egy makacs szorulásom.reggelre jobb lett de még érzem kicsit.És még tetézte az a dolog h a görcsbe ahogy belealudtam, azt álmodtam h dől belőlem a vér és vetélek, szőrnyű éjszaka volt. de már ma is mozog, úgyhogy nyugtassatok meg h rendben van?babonás vok az álmokra.:(
2012. márc. 9. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Az éjszaka nekem is szörnyű volt! Szerintem a hidegfront csinálta! Plusz telihold is volt!

A hasgörcs nem feltétlen a babához köthető,lehet ahogy te is mondtad az emésztési dolgokkal összefüggő is.

Én is szoktam hasonló szörnyűségeket álmodni,de szerintem nem csak mi,hanem a kismamák 90%-a.

2012. márc. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is most töltöm a 19.hetemet,rengeteg rossz álmom van nekem is!De nekem még nem mozog a kicsi:(
2012. márc. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi lányok a válaszokat! Már semmi gond nincs már másnap délutánra teljesen elmúlt. Mondjuk előtte nap csilis csirkeszárnyat ettem úgyhogy az is csinálhatta ezt. De hálég azóta megint mozgékony vagyok és teljesen jó a közérzetem. A mozgás meg nemsokára eljön neked is kedves válaszoló, sokat hallottam olyat is aki huszonakárhagyanyadik héten érezte meg először. Hidd el jól van a babó, és nemsokára lerúgja majd az oldalad. Amúgy 19hetes uh-n voltál? Az megnyugtat majd. Én szerdán megyek de már nagyon várom.:)üdv
2012. márc. 11. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!