Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy alakult a terhességed...

Hogy alakult a terhességed vetélés indukció után?

Figyelt kérdés
Csak olyan írjon, akinek tényleg ilyen beavatkozása volt. Érdekelne hogy hányadik héten történt, miért és a köv. terhességnél meddig maradt zárt a méhszáj, mennyire bírta a "strapát".
2009. jún. 9. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem a 18 héten indították meg mivel neteg volt a baba de azóta van már 1 egészséges 3.5 éves fiam 40 hétre született császárral mivel faros volt és most várom a kislányom aki 33 hetes a pociban van:_)külső méhszáj nyitva1 újnyira vele is mint Zsoltikával 31 hetesen!!!kitartást és sok sikert!
2009. jún. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem tavaly szeptemberben volt 10 hetesen. 3 hónapra rá terhes lettem ujból és most 27 hetesek vagyunk,edig teljesen probléma mentesen,zárt méhszájjal. Az előző babánál nem tudták megmondani hogy miért,a doki szerint a természet szelektált.
2009. jún. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem két éve volt 19 hetesen indították, mert elhalt a kicsi.Most 28 hetes vagyok.A méhszájam egy újjnyira nyitva, a külső, és rövid a méhnyak.Pihenek, mást nem tudok tenni.

Ja, nem derült ki miért halt el akkor a baba.Előtte volt már egy 7 hetes missedem, tehát meggyötörték a méhszájamat kétszer is, de remélem kibírja még vagy 10 hétig.

2009. jún. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Nekem 3 éve volt, a 20.héten, fejlődési rendellenesség miatt. Előtte 1 évvel eü küretem volt vérzészavar miatt.

Azóta már van egy 15 hónapos kisfiam, akinél a 18.héten kezdett nyílni a méhszájam, 40+4 naposan szültem.

Most ismét kismama vagyok, 16 hetes, de most már a 9.héttől nyitva a külső és középső méhszáj, méhnyak 2 centi.

Nagyon kiváncsi vagyok meddig leszünk egyben...

2009. jún. 10. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!